join. share. get inspired.
clock icon
pin icon
Kraków
ABB
logo circle
14 grudnia

17:45 - 18:00

Rejestracja

18:00 - 18:15

Otwarcie

Krzysztof Kozakiewicz

18:15 - 18:45

Świadomy rozwój zespołów z wykorzystaniem techniki „Odporność na Zmiany” („Immunity To Change” by Robert Kegan)

Dariusz Klupi

Pokaż opis

18:45 - 19:15

Networking

19:15 - 19:45

Najlepsze praktyki kontraktów IT na projekty realizowane w modelu agile

Łukasz Węgrzyn

Pokaż opis

19:45 - 21:00

Networking

Let's Manage IT Night #39 Kraków

Czas na kolejne spotkanie Let's Manage IT. Będzie to #39 spotkanie w Polsce!

globus icon

Gdzie? Kiedy?

ABB
Przy Rondzie 4, Kraków
person with chat icon

Czym jest Let's Manage IT??

Let’s Manage IT Nights to cykl spotkań, które są dedykowane wszystkim, którzy szukają inspiracji i wiedzy dotyczącej zarządzania IT. Naszym celem jest ułatwienie lokalnej społeczności Managerów IT wymiany doświadczeń, poznawania siebie oraz swoich organizacji.

cards icon

Spotkania Lets’ Manage IT Nights są otwarte i bezpłatne dla wszystkich osób, które na co dzień zarządzają zespołami, procesami, usługami, architekturą, bezpieczeństwem czy innym obszarem działania organizacji.

Zależy nam na tworzenie społeczności doświadczonych Managerów IT, którzy będą dzielić się wiedzą, spostrzeżeniami, pomysłami. Staramy się tego ściśle przestrzegać. W związku z tym zastrzegamy sobie prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia i tym samym uczestnictwa w wydarzeniu jeśli Twój profil zawodowy odbiega od założeń naszej społeczności. W szczególności tyczy się to osób, które reprezentują dostawców rozwiązań IT, firmy konsultingowe i rekrutacyjne.

Do zobaczenia!

ZAREJESTRUJ SIĘ *Regulamin spotkań dostępny pod adresem: http://letsmanageit.pl/regulamin-spotkan
Krzysztof Kozakiewicz

KRZYSZTOF KOZAKIEWICZ

CEO @ Let's Manage IT

W 2014 roku powołał inicjatywę Let’s Manage IT, której celem jest budowanie społeczności Manager`ów IT oraz kreowanie dla tej grupy platformy do wymiany wiedzy, doświadczeń i wzajemnego inspirowania. Przez 4 lata działalności społeczność Let’s Manage IT przekroczyła liczbę 1500 osób, które uczestnicząc w spotkaniach i konferencjach, wymieniając się doświadczeniami i wzajemnie inspirując się stale podnoszą potencjał swój i swoich organizacji. Ideę ciągłego rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności wyniósł ze sportu, głównie koszykówki, którą uprawiał przez ponad 20 lat. Dzisiaj już mniej intensywnie, ale ciągle aktywnie związany ze sportem. Nieustannie poszukuje inspiracji w świecie sportu i pomysłów przełożenia ich na biznes. Do czego również nakłania innych m.in. poprzez zapraszanie na organizowane konferencje zawodowców i pasjonatów sportu.

Łukasz Węgrzyn

ŁUKASZ WĘGRZYN

Partner @ Maruta Wachta sp.j.

Łukasz Węgrzyn - partner Maruta Wachta, prawnik i doradca z obszaru IT. W ramach praktyki doradza przedsiębiorstwom w procesach transformacyjnych, w szczególności w budowie i zarządzaniu ekosystemem dostawców IT oraz umożliwieniu organizacjom korzystania z usług chmurowych. Autor prawnych modeli kontraktowych pozwalających organizacjom na transformację Agile w obszarze współpracy z dostawcami IT. Współautor oraz lider projektów zrealizowanych na zlecenie Skarbu Państwa, polegających na przygotowaniu „Opinii prawnej w sprawie możliwości i sposobu wykorzystania metodyki Agile w projektach informatycznych realizowanych z zastosowaniem ustawy – Prawo zamówień publicznych” oraz „Dobrych praktyk w zakresie stosowania metodyk agile w projektach informatycznych”. Wykładowca na Wydziale Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego.

Dariusz Klupi

DARIUSZ KLUPI

Global Leader for Agile @ ABB

Blending over twenty years of creating software systems with what I consider to be my personal greatest talents: systems awareness, ability to imagine future and emotional nuance sensitivity, proved to make me an effective and successful Agile practitioner and lately a coach :) For the last years I'm fascinated in topics of scrum, agile, systems thinking, integral theory, new paradigm leadership, identifying obstacles in achieving business results, removing impediments on personal as well on system levels, emerging management techniques, and it all immersed in value based communication to foster open and honest dialogue even under challenging circumstances.

note

Chcesz zostać prelegentem jednego ze spotkań?

Jeśli chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami, opowiedzieć o tym jak przebiegała Twoja droga, skontaktuj się z nami, napisz na cfp@letsmanageit.pl.