join. share. get inspired.
clock icon
pin icon
Kraków
Pauza In Garden
logo circle
28 lutego

17:45 - 18:00

Rejestracja

18:00 - 18:15

Otwarcie

Krzysztof Kozakiewicz

18:15 - 18:45

Numbers that change the World

Jakub Dziwisz

Pokaż opis

18:45 - 19:15

Networking

19:15 - 19:45

Business Continuity Management w centrach danych, które są dedykowane zwirtualizowanym środowiskom IT

Maciej Madziała

Pokaż opis

19:45 - 20:15

Lightning Talks

Pokaż opis

20:15 - 21:00

Networking

Partnerzy

Chcesz zostać naszym sponsorem? Skontaktuj się z nami

Let's Manage IT Night #42 Kraków

Czas na kolejne spotkanie Let's Manage IT. Będzie to #42 spotkanie w Polsce!

globus icon

Gdzie? Kiedy?

Pauza In Garden
Rajska 12, Kraków
person with chat icon

Czym jest Let's Manage IT??

Let's Manage IT to cykl spotkań i blog ekspertów, które są dedykowane wszystkim, którzy wierzą, że wiedza techniczna jest niezbędna, ale nie jest wystarczająca do sprawnego działania organizacji informatycznej.

Celem spotkań Let's Manage IT jest ułatwienie lokalnej społeczności Managerów IT wymiany doświadczeń, poznawania siebie oraz swoich organizacji.

cards icon

Spotkanie jest otwarte i bezpłatne dla wszystkich zainteresowanych uczestnictwem. Natomiast liczba miejsc jest ograniczona, dlatego prosimy o rejestrowanie się jedynie te osoby, które są pewne udziału w wydarzeniu.

Naszym celem jest tworzenie społeczności doświadczonych Managerów IT, którzy będą dzielić się wiedzą, spostrzeżeniami, pomysłami na to jak lepiej zarządzać IT. Staramy się tego ściśle przestrzegać. W związku z tym zastrzegamy sobie prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia i tym samym uczestnictwa w wydarzeniu jeśli Twój profil zawodowy odbiega od założeń naszej społeczności.

Do zobaczenia!

ZAREJESTRUJ SIĘ *Regulamin spotkań dostępny pod adresem: http://letsmanageit.pl/regulamin-spotkan
Krzysztof Kozakiewicz

KRZYSZTOF KOZAKIEWICZ

CEO @ Let's Manage IT

Jakub Dziwisz

JAKUB DZIWISZ

CTO @ AirHelp

Jakub’s specialties are building software, growing teams and scaling companies. He likes to solve problems with technology, choosing the right technology for the problem at hand. When he needs to think, he puts on running shoes or hops on his road bike.

Maciej Madziała

MACIEJ MADZIAŁA

IT Solutions Architect @ Beyond.pl

Z branżą IT jest związany od prawie 10 lat. Obecnie pracuje jako IT Solutions Architect w Beyond.pl - jedynym w Europie Środkowo-Wschodniej data center z certyfikatem Rated 4 wg ANSI/TIA-942. Odpowiada za realizację projektów opartych o środowiska wirtualne z naciskiem na rozwiązania wymagające dostępności 24/7/365. Swoim wieloletnim doświadczeniem wspiera klientów w realizacji ich potrzeb biznesowych. Współtworzy nowe produkty oraz rozwiązania technologiczne oferowane przez Beyond.pl. Jest absolwentem Politechniki Poznańskiej. Ukończył również szereg kursów specjalistycznych, zdobywając certyfikaty takich znanych marek jak Microsoft, VMware czy ITIL. Występuje na konferencjach branżowych, prowadzi wykłady gościnne na uczelniach wyższych oraz szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne z obszaru IT.

note

Chcesz zostać prelegentem jednego ze spotkań?

Jeśli chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami, opowiedzieć o tym jak przebiegała Twoja droga, skontaktuj się z nami, napisz na cfp@letsmanageit.pl.