join. share. get inspired.
clock icon
pin icon
Łodź
Przerwa
logo circle
17 kwietnia

17:45 - 18:00

Rejestracja

18:00 - 18:15

Otwarcie

Krzysztof Kozakiewicz

18:15 - 18:45

Co kraj to obyczaj – różnice kulturowe i komunikacja w międzynarodowych organizacjach i projektach IT.

Marcin Młodziński

Pokaż opis

18:45 - 19:15

Networking

19:15 - 19:45

Czy Twój Agile jest zwinny?

Łukasz Olczyk

Pokaż opis

19:45 - 20:15

Triptease success story - czyli bardzo kręta droga do sukcesu z brytyjskim startup’em.

Paweł Lipka

Pokaż opis

20:15 - 21:00

Networking

Partnerzy

Chcesz zostać naszym sponsorem? Skontaktuj się z nami

Let's Manage IT Night #44 Łódź

Czas na kolejne spotkanie Let's Manage IT Night. Będzie to #44 spotkanie w Polsce!

globus icon

Gdzie? Kiedy?

Przerwa
Wólczańska 128/134, Łodź
person with chat icon

Czym jest Let's Manage IT??

Let’s Manage IT Nights to cykl spotkań, które są dedykowane wszystkim, którzy szukają inspiracji i wiedzy dotyczącej zarządzania IT. Naszym celem jest ułatwienie lokalnej społeczności Managerów IT wymiany doświadczeń, poznawania siebie oraz swoich organizacji.

cards icon

Spotkania Lets’ Manage IT Nights są otwarte i bezpłatne dla wszystkich osób, które na co dzień zarządzają zespołami, procesami, usługami, architekturą, bezpieczeństwem czy innym obszarem działania organizacji.

Zależy nam na tworzenie społeczności doświadczonych Managerów IT, którzy będą dzielić się wiedzą, spostrzeżeniami, pomysłami. Staramy się tego ściśle przestrzegać. W związku z tym zastrzegamy sobie prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia i tym samym uczestnictwa w wydarzeniu jeśli Twój profil zawodowy odbiega od założeń naszej społeczności. W szczególności tyczy się to osób, które reprezentują dostawców rozwiązań IT, firmy konsultingowe i rekrutacyjne.

Do zobaczenia!

ZAREJESTRUJ SIĘ *Regulamin spotkań dostępny pod adresem: http://letsmanageit.pl/regulamin-spotkan
Krzysztof Kozakiewicz

KRZYSZTOF KOZAKIEWICZ

CEO @ Let's Manage IT

W 2014 roku powołał inicjatywę Let’s Manage IT, której celem jest budowanie społeczności Manager`ów IT oraz kreowanie dla tej grupy platformy do wymiany wiedzy, doświadczeń i wzajemnego inspirowania. Przez 4 lata działalności społeczność Let’s Manage IT przekroczyła liczbę 1500 osób, które uczestnicząc w spotkaniach i konferencjach, wymieniając się doświadczeniami i wzajemnie inspirując się stale podnoszą potencjał swój i swoich organizacji. Ideę ciągłego rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności wyniósł ze sportu, głównie koszykówki, którą uprawiał przez ponad 20 lat. Dzisiaj już mniej intensywnie, ale ciągle aktywnie związany ze sportem. Nieustannie poszukuje inspiracji w świecie sportu i pomysłów przełożenia ich na biznes. Do czego również nakłania innych m.in. poprzez zapraszanie na organizowane konferencje zawodowców i pasjonatów sportu.

Marcin Młodziński

MARCIN MŁODZIŃSKI

Trener ITIL @ Conlea

Ponad 20 lat doświadczenia zawodowego w IT. W początkowym okresie kariery związany z zagadnieniami z zakresu infrastruktury oraz integracjami systemów ERP. Później mocne powiązania z technologiami Microsoft i praca na projektach z nimi związanymi (Project Manager, Architekt). Głęboko osadzony w tematyce ITSM oraz projektowania i optymalizacji procesów. Od 2006 roku w BSH, gdzie aktualnie kieruje departamentem IT Operations Control Center.

Łukasz Olczyk

ŁUKASZ OLCZYK

Agile Coach @ Collibra

Konsultant strategiczny, coach i trener, z ponad dekadą doświadczenia w zarządzaniu IT. Pracował z osobami i zespołami w wielu organizacjach z różnych gałęzi przemysłu, pomagając im skorzystać z najnowszych metodyk i podejść. Po dogłębnym zrozumieniu pracy marketingu i sprzedaży, nauczył się dostarczać wartość klientowi na każdym kroku współpracy. Preferuje zastosowanie podejścia lean nad ślepe podążanie za tzw. zdrowym rozsądkiem. Po mieszkaniu w siedemnastu różnych lokacjach w Europie, zdecydował się osiedlić na stałe we Wrocławiu. Jako pasjonat motoryzacji uważa, że bieganie jest głupie - co wyjaśnia, dlaczego łatwo spotkać go gdzieś na szlaku kilka wczesnych poranków tygodniowo.

Paweł Lipka

PAWEŁ LIPKA

CEO & Founder @ goodylabs

16 lat w branży IT, drugie pokolenie w branży software develompent w rodzinie :-). Przez prawie 10 lat związany z dużym łódzkim software house'm. Pracował przy dużych, strategicznych projektach dla wiodących polskich banków i firm telekomunikacyjnych, ale także w przedsięwzięciach typu R&D dla "silicon valley heavyweights". Od sześciu lat prowadzi niezależny software house, który pomaga przedsiębiorcom szybko i celnie odpowiadać na potrzeby klientów, za pomocą nowoczesnych narzędzi IT. Prywatnie ojciec, miłośnik pięknych rowerów, pływak i czytelnik.

note

Chcesz zostać prelegentem jednego ze spotkań?

Jeśli chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami, opowiedzieć o tym jak przebiegała Twoja droga, skontaktuj się z nami, napisz na cfp@letsmanageit.pl.