join. share. get inspired.
clock icon
pin icon
Kraków
Pastrami Deli
logo circle
16 maja

17:45 - 18:00

Rejestracja

18:00 - 18:15

Otwarcie

Krzysztof Kozakiewicz

18:15 - 18:45

Leadership priority #1 – Culture!

Krzysztof Raś

Pokaż opis

18:45 - 19:15

Organizacja zespołów rozproszonych: przywództwo, wiedza, wydajność

Daniel Pokusa

Pokaż opis

19:15 - 19:45

Zachwyt każdym oddechem

Piotr Pogon

Pokaż opis

19:45 - 21:00

Networking

Partnerzy

Chcesz zostać naszym sponsorem? Skontaktuj się z nami

Let's Manage IT Night #46 Kraków

Czas na kolejne spotkanie Let's Manage IT. Będzie to #46 spotkanie w Polsce!

globus icon

Gdzie? Kiedy?

Pastrami Deli
Grzegórzecka 21, Kraków
person with chat icon

Czym jest Let's Manage IT??

Let’s Manage IT Nights to cykl spotkań, które są dedykowane wszystkim, którzy szukają inspiracji i wiedzy dotyczącej zarządzania IT. Naszym celem jest ułatwienie lokalnej społeczności Managerów IT wymiany doświadczeń, poznawania siebie oraz swoich organizacji.

cards icon

Spotkania Lets’ Manage IT Nights są otwarte i bezpłatne dla wszystkich osób, które na co dzień zarządzają zespołami, procesami, usługami, architekturą, bezpieczeństwem czy innym obszarem działania organizacji.

Zależy nam na tworzenie społeczności doświadczonych Managerów IT, którzy będą dzielić się wiedzą, spostrzeżeniami, pomysłami. Staramy się tego ściśle przestrzegać. W związku z tym zastrzegamy sobie prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia i tym samym uczestnictwa w wydarzeniu jeśli Twój profil zawodowy odbiega od założeń naszej społeczności. W szczególności tyczy się to osób, które reprezentują dostawców rozwiązań IT, firmy konsultingowe i rekrutacyjne.

Do zobaczenia!

ZAREJESTRUJ SIĘ *Regulamin spotkań dostępny pod adresem: http://letsmanageit.pl/regulamin-spotkan
Krzysztof Kozakiewicz

KRZYSZTOF KOZAKIEWICZ

CEO @ Let's Manage IT

W 2014 roku powołał inicjatywę Let’s Manage IT, której celem jest budowanie społeczności Manager`ów IT oraz kreowanie dla tej grupy platformy do wymiany wiedzy, doświadczeń i wzajemnego inspirowania. Przez 4 lata działalności społeczność Let’s Manage IT przekroczyła liczbę 1500 osób, które uczestnicząc w spotkaniach i konferencjach, wymieniając się doświadczeniami i wzajemnie inspirując się stale podnoszą potencjał swój i swoich organizacji. Ideę ciągłego rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności wyniósł ze sportu, głównie koszykówki, którą uprawiał przez ponad 20 lat. Dzisiaj już mniej intensywnie, ale ciągle aktywnie związany ze sportem. Nieustannie poszukuje inspiracji w świecie sportu i pomysłów przełożenia ich na biznes. Do czego również nakłania innych m.in. poprzez zapraszanie na organizowane konferencje zawodowców i pasjonatów sportu.

Krzysztof Raś

KRZYSZTOF RAŚ

Senior IT Director @ State Street

Krzysztof Ras is the Head of Software Development Poland at State Street. He has more than 15 years’ within the software development and delivery, general management, professional consulting, project portfolio management, operational and HR management. Experienced in starting, growing and scaling IT businesses in Poland. Within his role Krzysztof has a country oversight of Application Development and Maintenance and continues building and growing a technology center within State Street. Mentor and People Leader. Seasoned organizations & winning culture builder.

Daniel Pokusa

DANIEL POKUSA

Software Architect / Technical Team Leader @ Onwelo

Pragmatyk, zapalony zwolennik zwinnych metodyk prowadzenia projektów, automatyzacji i efektywności. Z jednej strony programista i architekt (nikt nie jest doskonały!) w Onwelo, ściśle związany z rodziną języków JVM oraz kierownik projektów, z drugiej trener i konsultant w zakresie systemów rozproszonych, jakości, organizacji zespołu i rekrutacji współpracujący z Symentis. Współtwórca konferencji SpreadIT oraz nałogowy mówca konferencyjny na takich wydarzeniach jak Confitura, 4Developers, JDD, BoilingFrogs, QualityExcites i inne. Wierzy, że istotą wytwarzania dobrego oprogramowania jest komunikacja, współpraca i umiejętność dzielenia się wiedzą. W wolnym czasie bloguje na http://software-empathy.pl

Piotr Pogon

PIOTR POGON

Owner @ Fundacja Piotra Pogona, DRABINA

Jestem zwykłym facetem, z niezwykłym życiorysem. Urodziłem się czterokrotnie. Po kolejnych nawrotach choroby nowotworowej przybyło blizn na moim ciele, lecz każdy dzień życia nabrał nadzwyczajnego tempa. Nic już potem nie było jak dawniej. Choroba, porażki i wzloty życia osobistego, wrażliwość na otaczający świat i ludzi sprawiły, że zacząłem czerpać garściami z tego co zostało mi podarowane. Zostałem nieuleczalnie zarażony zachwytem (sic!)nad Życiem. Lekarze przekornie mówią o tym : ADHD onkologiczne. Gdyby ktoś, po operacji resekcji płuca, powiedział mi że za kilka lat zobaczę świat z najwyższych szczytów Afryki i Ameryki Płd.; przebiegnę charytatywnie setki kilometrów w maratonach po kenijskiej sawannie i ulicach Nowego Jorku czy Tokio, że na mojej piersi zawiśnie medal triathlonowego Ironmana, a praca będzie polegać na swoistym pośrednictwie Dobra...nie uwierzyłbym (!), traktując to jak proroctwo szaleńca. Nie byłoby Piotra bez wyjątkowych ludzi których dane było mi spotkać. Ułatwiła mi to moja amnezja na zaimek osobowy „ja”. Nie żyję dla siebie, a wszystkie moje sukcesy zawdzięczam przyjaźni, życzliwości i ciężkiej pracy w zespole. Czy może być większa radość, niż bycie górskimi oczami dla niewidomego przyjaciela ?!? Pracowałem dla wielu znanych Fundacji (m.in. Anny Dymnej, Jaśka Meli ). Doradzam młodym ludziom w ramach konsultacji dla sektora pozarządowego. Działam jako trener fundraisingu, konsultant CSR & NGO, animator charytatywny, prelegent motywacyjny. Moi Przyjaciele stanowią bezcenny dar , a mój dom jest wszędzie! W Krakowie, Żywcu, Nairobii, Kathmandu, Buenos Aires, Yokohama. Pomogłem wielu osobom niepełnosprawnym, dzieciom pokrzywdzonym przez los. Mój dorosły Syn – Szymon i maleńka Emilka, to moja największa Radość i Duma. Są moją cudowną cząstką. Czasem ktoś zauważy wysiłek dla innych. Książki "Każdy ma swoje Kilimandżaro", "O dwóch takich-teraz Andy", nagrody National Geographic "Traveler” w kategorii „Wyczyn Roku 2011”, to nie tylko wyróżnienie dla mnie. To nagroda dla wszystkich, którzy każdego dnia zdobywają swoje życiowe szczyty i zmagają się z problemami. Dziękuje "Wielkiemu Bacy" za Cud jakim jest moje życie, daję bowiem ludziom nadzieje i wiarę w to co niemożliwe i nieosiągalne.

note

Chcesz zostać prelegentem jednego ze spotkań?

Jeśli chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami, opowiedzieć o tym jak przebiegała Twoja droga, skontaktuj się z nami, napisz na cfp@letsmanageit.pl.