join. share. get inspired.
clock icon
pin icon
Gdynia
Nordea - Tensor Z
logo circle
06 września

17:45 - 18:00

Rejestracja

18:00 - 18:15

Otwarcie

Krzysztof Kozakiewicz

18:15 - 18:45

Eksperymentować każdy może

Piotr Rybak

Pokaż opis

18:45 - 19:15

Numbers that change the World

Jakub Dziwisz

Pokaż opis

19:15 - 19:40

Samozarządzająca się organizacja vs rzeczywistość

Radosław Bartosik

Pokaż opis

19:40 - 21:00

Networking

Partnerzy

Chcesz zostać naszym sponsorem? Skontaktuj się z nami

Eksperymentalne podejście do zarządzania w IT

Czas na kolejne spotkanie Let's Manage IT Night. Będzie to #47 spotkanie w Polsce!

facebook
globus icon

Gdzie? Kiedy?

Nordea - Tensor Z
Łużycka 8B, Gdynia
person with chat icon

Czym jest Let's Manage IT??

Let’s Manage IT Nights to cykl spotkań, które są dedykowane wszystkim, którzy szukają inspiracji i wiedzy dotyczącej zarządzania IT. Naszym celem jest ułatwienie lokalnej społeczności Managerów IT wymiany doświadczeń, poznawania siebie oraz swoich organizacji.

cards icon

Spotkania Lets’ Manage IT Nights są otwarte i bezpłatne dla wszystkich osób, które na co dzień zarządzają zespołami, procesami, usługami, architekturą, bezpieczeństwem czy innym obszarem działania organizacji.

Zależy nam na tworzenie społeczności doświadczonych Managerów IT, którzy będą dzielić się wiedzą, spostrzeżeniami, pomysłami. Staramy się tego ściśle przestrzegać. W związku z tym zastrzegamy sobie prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia i tym samym uczestnictwa w wydarzeniu jeśli Twój profil zawodowy odbiega od założeń naszej społeczności. W szczególności tyczy się to osób, które reprezentują dostawców rozwiązań IT, firmy konsultingowe i rekrutacyjne.

Do zobaczenia!

ZAREJESTRUJ SIĘ *Regulamin spotkań dostępny pod adresem: http://letsmanageit.pl/regulamin-spotkan
Krzysztof Kozakiewicz

KRZYSZTOF KOZAKIEWICZ

CEO @ Let's Manage IT

W 2014 roku powołał inicjatywę Let’s Manage IT, której celem jest budowanie społeczności Manager`ów IT oraz kreowanie dla tej grupy platformy do wymiany wiedzy, doświadczeń i wzajemnego inspirowania. Przez 4 lata działalności społeczność Let’s Manage IT przekroczyła liczbę 1500 osób, które uczestnicząc w spotkaniach i konferencjach, wymieniając się doświadczeniami i wzajemnie inspirując się stale podnoszą potencjał swój i swoich organizacji. Ideę ciągłego rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności wyniósł ze sportu, głównie koszykówki, którą uprawiał przez ponad 20 lat. Dzisiaj już mniej intensywnie, ale ciągle aktywnie związany ze sportem. Nieustannie poszukuje inspiracji w świecie sportu i pomysłów przełożenia ich na biznes. Do czego również nakłania innych m.in. poprzez zapraszanie na organizowane konferencje zawodowców i pasjonatów sportu.

Jakub Dziwisz

JAKUB DZIWISZ

CTO @ AirHelp

Jakub’s specialties are building software, growing teams and scaling companies. He likes to solve problems with technology, choosing the right technology for the problem at hand. When he needs to think, he puts on running shoes or hops on his road bike.

Piotr Rybak

PIOTR RYBAK

Head of IT @ Future Processing Sp. z o.o.

Od około 10 lat w branży IT. Zaczynałem jako programista aplikacji web w zespole dostarczającym dla firm w Europie Zachodniej by później stać się jego liderem. Po zakończeniu przygody z tworzeniem oprogramowania przeszedłem na ścieżkę związaną z infrastrukturą IT oraz zarządzaniem usługami, gdzie od wielu lat realizuję projekty/zmiany w tym obszarze. Przez ostatnie parę lat silnie zaangażowałem się także w działania na poziomie zmian organizacyjnych jednak nigdy nie spuszczam z oka technologii jaka nas otacza.

Radosław Bartosik

RADOSŁAW BARTOSIK

Członek zarządu ds. rozwoju @ MENTAX S.A.

Współtwórca organizacji Mentax.pl, która zajmuje się likwidacją szkód oraz produkcją oprogramowania. Mentax.pl jest na wiecznej drodze ku Turkusowi. Organizacja obecnie składa się z 55 osób. Współpracują z około 2000 firmami w Polsce oraz z prawie każdą firmą ubezpieczeniową. Co roku mają przyrost przychodu sięgający 60%. Radek otrzymuje około pięciu emaili dziennie i to wszystkie informacyjne. Wcześniej decydował w 90% sytuacji, dziś decyzje podejmuje sporadycznie. Jego codzienną pracą jest teraz rozmowa ze współpracownikami.

note

Chcesz zostać prelegentem jednego ze spotkań?

Jeśli chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami, opowiedzieć o tym jak przebiegała Twoja droga, skontaktuj się z nami, napisz na cfp@letsmanageit.pl.