join. share. get inspired.
clock icon
pin icon
Katowice
Siedziba ING Tech Poland
logo circle
25 września

17:45 - 18:00

Rejestracja

18:00 - 18:15

Otwarcie

Krzysztof Kozakiewicz

18:15 - 18:45

W jaki sposób zbudować zespół transformacyjny, który NA SERIO zmienia organizację.

Mariusz Sosna

Pokaż opis

18:45 - 19:15

Ciągły rozwój jako główny cel organizacji.

Piotr Kustra

Pokaż opis

19:15 - 20:30

Networking

Partnerzy

Chcesz zostać naszym sponsorem? Skontaktuj się z nami

Różne oblicza transformacji w IT

Czas na kolejne spotkanie Let's Manage IT Night. Będzie to #48 spotkanie w Polsce!

facebook
globus icon

Gdzie? Kiedy?

Siedziba ING Tech Poland
ul. Konduktorska 35, Katowice
person with chat icon

Czym jest Let's Manage IT??

Let’s Manage IT Nights to cykl spotkań, które są dedykowane wszystkim, którzy szukają inspiracji i wiedzy dotyczącej zarządzania IT. Naszym celem jest ułatwienie lokalnej społeczności Managerów IT wymiany doświadczeń, poznawania siebie oraz swoich organizacji.

cards icon

Spotkania Lets’ Manage IT Nights są otwarte i bezpłatne dla wszystkich osób, które na co dzień zarządzają zespołami, procesami, usługami, architekturą, bezpieczeństwem czy innym obszarem działania organizacji.

Zależy nam na tworzenie społeczności doświadczonych Managerów IT, którzy będą dzielić się wiedzą, spostrzeżeniami, pomysłami. Staramy się tego ściśle przestrzegać. W związku z tym zastrzegamy sobie prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia i tym samym uczestnictwa w wydarzeniu jeśli Twój profil zawodowy odbiega od założeń naszej społeczności. W szczególności tyczy się to osób, które reprezentują dostawców rozwiązań IT, firmy konsultingowe i rekrutacyjne.

Do zobaczenia!

ZAREJESTRUJ SIĘ *Regulamin spotkań dostępny pod adresem: http://letsmanageit.pl/regulamin-spotkan
Krzysztof Kozakiewicz

KRZYSZTOF KOZAKIEWICZ

CEO @ Let's Manage IT

W 2014 roku powołał inicjatywę Let’s Manage IT, której celem jest budowanie społeczności Manager`ów IT oraz kreowanie dla tej grupy platformy do wymiany wiedzy, doświadczeń i wzajemnego inspirowania. Przez 4 lata działalności społeczność Let’s Manage IT przekroczyła liczbę 1500 osób, które uczestnicząc w spotkaniach i konferencjach, wymieniając się doświadczeniami i wzajemnie inspirując się stale podnoszą potencjał swój i swoich organizacji. Ideę ciągłego rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności wyniósł ze sportu, głównie koszykówki, którą uprawiał przez ponad 20 lat. Dzisiaj już mniej intensywnie, ale ciągle aktywnie związany ze sportem. Nieustannie poszukuje inspiracji w świecie sportu i pomysłów przełożenia ich na biznes. Do czego również nakłania innych m.in. poprzez zapraszanie na organizowane konferencje zawodowców i pasjonatów sportu.

Mariusz Sosna

MARIUSZ SOSNA

Senior Area Lead/ Agile transformation PO @ ING Tech Poland

Pracuję na co dzień z grupą zespołów scrumowych, poszukując sposobów na ich rozwój zarówno pod kątem produktowym jak i ludzkim. Moją rolą jest budowanie liderów, którzy tworzą wartościowe rozwiązania dla organizacji. Stawiam na autonomię, zaufanie i wspólne poszukiwanie najlepszych rozwiązań. Przez ostatni rok pełniłem również rolę lidera zespołu transformacyjnego, którego rolą jest zmiana naszej organizacji w duchu agile i devops.

Piotr Kustra

PIOTR KUSTRA

Agile Coach @ Aptiv

Z branżą IT jestem związany od 20 lat. Ostatnie 11 lat spędziłem na stanowiskach kierowniczych różnego szczebla. Byłem odpowiedzialny najpierw za dostarczania globalnych projektów infrastrukturalnych IT, a później za utrzymanie infrastruktury IT różnych firm międzynarodowych. Od pięciu lat pracuję również jako Profesjonalny Coach ICF. Osobista misja mojego życia to wspieranie ludzi w odkrywaniu czym jest i dążeniu do poczucia spełnienia. Obecnie, w roli Agile Coacha, łącząc swoje doświadczenie i pasje, tworzę ‘Uczące się Organizacje

note

Chcesz zostać prelegentem jednego ze spotkań?

Jeśli chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami, opowiedzieć o tym jak przebiegała Twoja droga, skontaktuj się z nami, napisz na cfp@letsmanageit.pl.