join. share. get inspired.
clock icon
pin icon
Wrocław
Business Garden
logo circle
10 października

17:45 - 18:00

Rejestracja

18:00 - 18:15

Otwarcie

Krzysztof Kozakiewicz

18:15 - 18:45

Jak wyciągnąć team z kryzysu? - Rola lidera w budowaniu samodzielnego zespołu Agile

Paweł Mikułko

Pokaż opis

18:45 - 19:15

Pułapka szybkiego wzrostu - jak radzić sobie gdy Scrum to za mało.

Remigiusz Samborski

Pokaż opis

19:15 - 19:35

Mentalność zwycięzców - nawyki i dyscyplina

Piotr Chmielewski

Pokaż opis

19:50 - 20:35

Lean coffee

Kamil Gładki

20:35 - 21:00

Networking

Partnerzy

Chcesz zostać naszym sponsorem? Skontaktuj się z nami

Kryzysy w zarządzaniu (zespołami), czyli o roli lidera w IT

Czas na kolejne spotkanie Let's Manage IT Night. Będzie to #49 spotkanie w Polsce!

facebook
globus icon

Gdzie? Kiedy?

Business Garden
Legnicka 48 budynek F parter, Wrocław
person with chat icon

Czym jest Let's Manage IT??

Let’s Manage IT Nights to cykl spotkań, które są dedykowane wszystkim, którzy szukają inspiracji i wiedzy dotyczącej zarządzania IT. Naszym celem jest ułatwienie lokalnej społeczności Managerów IT wymiany doświadczeń, poznawania siebie oraz swoich organizacji.

cards icon

Spotkania Lets’ Manage IT Nights są otwarte i bezpłatne dla wszystkich osób, które na co dzień zarządzają zespołami, procesami, usługami, architekturą, bezpieczeństwem czy innym obszarem działania organizacji.

Zależy nam na tworzenie społeczności doświadczonych Managerów IT, którzy będą dzielić się wiedzą, spostrzeżeniami, pomysłami. Staramy się tego ściśle przestrzegać. W związku z tym zastrzegamy sobie prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia i tym samym uczestnictwa w wydarzeniu jeśli Twój profil zawodowy odbiega od założeń naszej społeczności. W szczególności tyczy się to osób, które reprezentują dostawców rozwiązań IT, firmy konsultingowe i rekrutacyjne.

Do zobaczenia!

ZAREJESTRUJ SIĘ *Regulamin spotkań dostępny pod adresem: http://letsmanageit.pl/regulamin-spotkan
Krzysztof Kozakiewicz

KRZYSZTOF KOZAKIEWICZ

CEO @ Let's Manage IT

W 2014 roku powołał inicjatywę Let’s Manage IT, której celem jest budowanie społeczności Manager`ów IT oraz kreowanie dla tej grupy platformy do wymiany wiedzy, doświadczeń i wzajemnego inspirowania. Przez 4 lata działalności społeczność Let’s Manage IT przekroczyła liczbę 1500 osób, które uczestnicząc w spotkaniach i konferencjach, wymieniając się doświadczeniami i wzajemnie inspirując się stale podnoszą potencjał swój i swoich organizacji. Ideę ciągłego rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności wyniósł ze sportu, głównie koszykówki, którą uprawiał przez ponad 20 lat. Dzisiaj już mniej intensywnie, ale ciągle aktywnie związany ze sportem. Nieustannie poszukuje inspiracji w świecie sportu i pomysłów przełożenia ich na biznes. Do czego również nakłania innych m.in. poprzez zapraszanie na organizowane konferencje zawodowców i pasjonatów sportu.

Paweł Mikułko

PAWEŁ MIKUŁKO

Department Manager & Agile Coach @ IBM

Menedzer IT z doświadczeniem w zarządzaniu projektami/programem, wspierający zespoły w osiąganiu wyższych poziomów produktywności, jakości i zaangażowania, przy jednoczesnym zachowaniu przyjaznej atmosfery opartej na wartościach Agile.

Piotr Chmielewski

PIOTR CHMIELEWSKI

Trener personalny @ Sport Cube Wrocław

Trener i zawodnik crossfit, trener kalisteniki, kettlebell i przygotowania motorycznego, pracujący w dwóch wrocławskich klubach. Prowadzi zajęcia grupowe, treningi indywidualne, treningi dla młodych sportowców, osób profesjonalnie związanych ze sportem, oraz osób z dysfunkcjami i po kontuzjach. Zwolennik zdrowego stylu życia i rozwoju osobistego prowadzonego w zgodzie ze środowiskiem.

Remigiusz Samborski

REMIGIUSZ SAMBORSKI

Delivery Director @ SoftServe

Remigiusz Samborski przygodę z projektami IT rozpoczynał w firmie Nokia Siemens, następnie wiele lat rozwijał agencję interaktywną NetShock Creative, aby z biegiem czasu i wraz ze zdobywanym doświadczeniem stać się odpowiedzialnym za koordynację i kompleksowe zarządzanie projektami. Posiada 12 letnie doświadczenie w branży IT. Jest certyfikowanym Project Managerem (PMP®) oraz Scrum Masterem, a wiedzę z zakresu metodyk zwinnych przekazuje, jako wykładowca, studentom Politechniki Wrocławskiej w ramach autorskich warsztatów pod nazwą Scrum Wars. Obecnie pełni rolę Delivery Directora w międzynarodowej firmie IT SoftServe.

Kamil Gładki

KAMIL GŁADKI

akredytowany trener ITIL @ Conlea

note

Chcesz zostać prelegentem jednego ze spotkań?

Jeśli chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami, opowiedzieć o tym jak przebiegała Twoja droga, skontaktuj się z nami, napisz na cfp@letsmanageit.pl.