join. share. get inspired.
clock icon
pin icon
Kraków
Office Inspiration Centre
logo circle
15 listopada

17:45 - 18:00

Rejestracja

18:00 - 18:15

Otwarcie

Krzysztof Kozakiewicz

18:15 - 18:45

Brzytwa Ockhama w zmianie organizacyjnej, czyli prościej znaczy lepiej

Adam Alker

Pokaż opis

18:45 - 19:15

Technologia z ludzką twarzą - o projektowaniu emocji i nowej roli projektowania w IT

Andrzej Woynarowski

Pokaż opis

19:15 - 19:40

Lightning talks

19:40 - 19:55

Przerwa

19:55 - 20:40

Lean coffee

Krzysztof Nowacki

Pokaż opis

20:40 - 21:00

Networking

Partnerzy

Chcesz zostać naszym sponsorem? Skontaktuj się z nami

Różne twarze transformacji, czyli projektowanie emocji i zmian w IT

Czas na kolejne spotkanie Let's Manage IT Night. Będzie to #50 spotkanie w Polsce!

facebook
globus icon

Gdzie? Kiedy?

Office Inspiration Centre
ul. Radzikowskiego 182, Kraków
person with chat icon

Czym jest Let's Manage IT??

Let’s Manage IT Nights to cykl spotkań, które są dedykowane wszystkim, którzy szukają inspiracji i wiedzy dotyczącej zarządzania IT. Naszym celem jest ułatwienie lokalnej społeczności Managerów IT wymiany doświadczeń, poznawania siebie oraz swoich organizacji.

cards icon

Spotkania Lets’ Manage IT Nights są otwarte i bezpłatne dla wszystkich osób, które na co dzień zarządzają zespołami, procesami, usługami, architekturą, bezpieczeństwem czy innym obszarem działania organizacji.

Zależy nam na tworzenie społeczności doświadczonych Managerów IT, którzy będą dzielić się wiedzą, spostrzeżeniami, pomysłami. Staramy się tego ściśle przestrzegać. W związku z tym zastrzegamy sobie prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia i tym samym uczestnictwa w wydarzeniu jeśli Twój profil zawodowy odbiega od założeń naszej społeczności. W szczególności tyczy się to osób, które reprezentują dostawców rozwiązań IT, firmy konsultingowe i rekrutacyjne.

Do zobaczenia!

ZAREJESTRUJ SIĘ *Regulamin spotkań dostępny pod adresem: http://letsmanageit.pl/regulamin-spotkan
Krzysztof Kozakiewicz

KRZYSZTOF KOZAKIEWICZ

CEO @ Let's Manage IT

W 2014 roku powołał inicjatywę Let’s Manage IT, której celem jest budowanie społeczności Manager`ów IT oraz kreowanie dla tej grupy platformy do wymiany wiedzy, doświadczeń i wzajemnego inspirowania. Przez 4 lata działalności społeczność Let’s Manage IT przekroczyła liczbę 1500 osób, które uczestnicząc w spotkaniach i konferencjach, wymieniając się doświadczeniami i wzajemnie inspirując się stale podnoszą potencjał swój i swoich organizacji. Ideę ciągłego rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności wyniósł ze sportu, głównie koszykówki, którą uprawiał przez ponad 20 lat. Dzisiaj już mniej intensywnie, ale ciągle aktywnie związany ze sportem. Nieustannie poszukuje inspiracji w świecie sportu i pomysłów przełożenia ich na biznes. Do czego również nakłania innych m.in. poprzez zapraszanie na organizowane konferencje zawodowców i pasjonatów sportu.

Andrzej Woynarowski

ANDRZEJ WOYNAROWSKI

Creative Director @ 99grit

Dyrektor kreatywny, determinista, lider i artysta. Zafascynowany designem, UX i sztuką konceptową. Pracował jako head Service Designu w Deloitte Digital Central Europe. Przyczynił się do największych transformacji digitalowych w Europie - wartych łącznie około 25 milionów Euro (UX design, Visual Design i kreacja). W liczbach - ponad 1600 designów w sferze UX/UI, 1,200,000 linii kodu i 750 osób zaangażowanych w projekt. Zwolennik prostoty. CEO w 99grit - agencji kreatywnej, która zmienia krajobraz innowacji digitalowej w Europie.

Adam Alker

ADAM ALKER

Agility Consultant @ T-Mobile Polska

Z wykształcenia filozof, zawodowo od początku związany z obszarem IT. Przez lata, jako konsultant z zakresu zarządzania projektami i Project Manager, miałem przyjemność współpracować oraz wspierać partnerów biznesowych z całego świata. W tym czasie poznawałem i uczyłem się różnych organizacji – tego na czym budują swój sukces jak i tego, co stanowi dla nich poważne wyzwanie. Następnie zetknąłem się ze zwinnym praktykami wytwarzania produktów, które pozwoliły mi spojrzeć na wartość biznesową i relację z Klientem z jeszcze innej perspektywy. Łącząc te doświadczenie podjąłem wspaniałe doświadczenie jakim jest transformacja organizacji – zarówno pod kątem kultury jak i działalności biznesowej – tak, by była w stanie zwiększyć swój potencjał, stając się jednocześnie ciekawym miejscem pracy dla każdej osoby.

Krzysztof Nowacki

KRZYSZTOF NOWACKI

Akredytowany trener ITIL @ Conlea

Pasjonat Zarządzania Usługami IT z pozytywnym i otwartym podejściem do ludzi i z szeroką wiedzą na temat procesów, kontroli i systemów ITSM. Zawsze szukający możliwości aby usprawnić połączenie pomiędzy światami IT i Biznesu. Ponad 10 lat w branży IT. Doświadczony w dostarczaniu usług w różnych sektorach biznesowych (Outsourcing IT, Telekomunikacja, Finanse) i zarządzaniu globalnymi usługami i codzienną działalnością operacyjną. Pasjonat szachów, biegania i medytacji.

note

Chcesz zostać prelegentem jednego ze spotkań?

Jeśli chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami, opowiedzieć o tym jak przebiegała Twoja droga, skontaktuj się z nami, napisz na cfp@letsmanageit.pl.