join. share. get inspired.
clock icon
pin icon
Łódź
Przystanek mBank
logo circle
22 listopada

17:45 - 18:00

Rejestracja

18:00 - 18:15

Otwarcie

Marcin Młodziński

18:15 - 18:45

Więcej, taniej, szybciej! Kultura organizacyjna - katalizator czy inhibitor zwinnej transformacji?

Piotr Jozwiak

Pokaż opis

18:45 - 19:15

Czy leci z nami pilot? – wyzwania managera IT w epoce wszechobecnych transformacji.

Eliza Stasińska

Pokaż opis

19:15 - 20:00

Lean coffee

Krzysztof Kozakiewicz

Pokaż opis

20:00 - 21:00

Networking

Partnerzy

Chcesz zostać naszym sponsorem? Skontaktuj się z nami

Wyzwania managera IT w dobie transformacji.

Czas na kolejne spotkanie Let's Manage IT Night. Będzie to #51 spotkanie w Polsce!

facebook
globus icon

Gdzie? Kiedy?

Przystanek mBank
Jana Kilińskiego 74, Łódź
person with chat icon

Czym jest Let's Manage IT??

Let’s Manage IT Nights to cykl spotkań, które są dedykowane wszystkim, którzy szukają inspiracji i wiedzy dotyczącej zarządzania IT. Naszym celem jest ułatwienie lokalnej społeczności Managerów IT wymiany doświadczeń, poznawania siebie oraz swoich organizacji.

cards icon

Spotkania Lets’ Manage IT Nights są otwarte i bezpłatne dla wszystkich osób, które na co dzień zarządzają zespołami, procesami, usługami, architekturą, bezpieczeństwem czy innym obszarem działania organizacji.

Zależy nam na tworzenie społeczności doświadczonych Managerów IT, którzy będą dzielić się wiedzą, spostrzeżeniami, pomysłami. Staramy się tego ściśle przestrzegać. W związku z tym zastrzegamy sobie prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia i tym samym uczestnictwa w wydarzeniu jeśli Twój profil zawodowy odbiega od założeń naszej społeczności. W szczególności tyczy się to osób, które reprezentują dostawców rozwiązań IT, firmy konsultingowe i rekrutacyjne.

Do zobaczenia!

ZAREJESTRUJ SIĘ *Regulamin spotkań dostępny pod adresem: http://letsmanageit.pl/regulamin-spotkan
Piotr Jozwiak

PIOTR JOZWIAK

Product Owner/ Agile Coach @ TomTom

Absolwent Międzynarodowego Wydziału Inżynierii Politechniki Łódzkiej, w dziedzinie telekomunikacji i informatyki. 16 lat w IT. Entuzjasta zwinnego dostarczania produktu (Agile) oraz szczupłej produkcji (Lean). Doświadczenie zdobył, w projektach prowadzonych dla największych firm telekomunikacyjnych, w Polsce, Białorusi, Irlandii, Węgrzech, Hiszpanii i Szwecji. Od 10 lat wspiera wdrożenia metodyk lekkich, podkreślając kluczowość kultury, sposobu myślenia oraz wyznawanych wartości dla powodzenia procesu transformacji. Uwielbia futbol.

Eliza Stasińska

ELIZA STASIŃSKA

Deputy Director of IT Department @ mBank

Doświadczony menadżer IT, wysoko zorientowany na sukces, którego wyznacznikiem jest wspólne osiąganie wartości biznesowej z klientem. Promuje podejście, w którym można to osiągnąć wyłącznie z zaangażowanym teamem menadżerskim i deweloperskim IT. Lider inicjatyw o budżetach 10mln+, zarządzający zespołami i menadżerami. Specjalizuje się w stawianiu inicjatyw od zera, oraz w ewolucyjnej reorganizacji obszarów, które szukają lepszej współpracy z biznesem. Wykorzystuje do tego podejście zwinne, w którym agile jest narzędziem do osiągania celów organizacji. Posiada ponad 15-letnią praktykę w świecie informatycznym, zarówno w dziale tworzenia oprogramowania, jak i w działach utrzymaniowych i infrastrukturalnych. Lider transformacji IT w mBanku, gdzie wraz z zespołem pomagała wszystkim szczeblom organizacji zrozumieć i zaadoptować zwinne metody wytwarzania oprogramowania. Mentor i trener zwinnych metod wytwarzania oprogramowania, z doświadczeniem w roli AgileCoach. Ma na swoim koncie skuteczne transformacje zarówno na poziomie zespołów, jak i całych działów organizacji. Dziś jej mentee zarządzają zespołami IT w mBanku, a także wchodzą w rolę AgileCoachy.

Marcin Młodziński

MARCIN MŁODZIŃSKI

Trener ITIL @ Conlea

Ponad 20 lat doświadczenia zawodowego w IT. W początkowym okresie kariery związany z zagadnieniami z zakresu infrastruktury oraz integracjami systemów ERP. Później mocne powiązania z technologiami Microsoft i praca na projektach z nimi związanymi (Project Manager, Architekt). Głęboko osadzony w tematyce ITSM oraz projektowania i optymalizacji procesów. Od 2006 roku w BSH, gdzie aktualnie kieruje departamentem IT Operations Control Center.

Krzysztof Kozakiewicz

KRZYSZTOF KOZAKIEWICZ

CEO @ Let's Manage IT

W 2014 roku powołał inicjatywę Let’s Manage IT, której celem jest budowanie społeczności Manager`ów IT oraz kreowanie dla tej grupy platformy do wymiany wiedzy, doświadczeń i wzajemnego inspirowania. Przez 4 lata działalności społeczność Let’s Manage IT przekroczyła liczbę 1500 osób, które uczestnicząc w spotkaniach i konferencjach, wymieniając się doświadczeniami i wzajemnie inspirując się stale podnoszą potencjał swój i swoich organizacji. Ideę ciągłego rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności wyniósł ze sportu, głównie koszykówki, którą uprawiał przez ponad 20 lat. Dzisiaj już mniej intensywnie, ale ciągle aktywnie związany ze sportem. Nieustannie poszukuje inspiracji w świecie sportu i pomysłów przełożenia ich na biznes. Do czego również nakłania innych m.in. poprzez zapraszanie na organizowane konferencje zawodowców i pasjonatów sportu.

note

Chcesz zostać prelegentem jednego ze spotkań?

Jeśli chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami, opowiedzieć o tym jak przebiegała Twoja droga, skontaktuj się z nami, napisz na cfp@letsmanageit.pl.