join. share. get inspired.
clock icon
pin icon
Poznań
Business Garden, siedziba GSK
logo circle
27 listopada

17:45 - 18:00

Rejestracja

18:00 - 18:15

Otwarcie

Krzysztof Kozakiewicz

18:15 - 18:45

Dylematy managera - jak wydobyć "the best" z zespołu offshore'owego?

Adam Jemioło

Pokaż opis

18:45 - 19:15

Dylematy managera - ile przestrzeni generować na innowacje w IT?

Łukasz Halicki

Pokaż opis

19:15 - 19:30

Jak pracować efektywnie i dlaczego sport może Ci w tym pomóc?

Radosław Buszan

Pokaż opis

19:30 - 21:00

Networking

Partnerzy

Chcesz zostać naszym sponsorem? Skontaktuj się z nami

Dylematy Managera IT - jak zarządzać efektywnie?

Czas na kolejne spotkanie Let's Manage IT Night. Będzie to #52 spotkanie w Polsce!

globus icon

Gdzie? Kiedy?

Business Garden, siedziba GSK
ul. Kolorowa 6, Poznań
person with chat icon

Czym jest Let's Manage IT??

Let’s Manage IT Nights to cykl spotkań, które są dedykowane wszystkim, którzy szukają inspiracji i wiedzy dotyczącej zarządzania IT. Naszym celem jest ułatwienie lokalnej społeczności Managerów IT wymiany doświadczeń, poznawania siebie oraz swoich organizacji.

cards icon

Spotkania Lets’ Manage IT Nights są otwarte i bezpłatne dla wszystkich osób, które na co dzień zarządzają zespołami, procesami, usługami, architekturą, bezpieczeństwem czy innym obszarem działania organizacji.

Zależy nam na tworzenie społeczności doświadczonych Managerów IT, którzy będą dzielić się wiedzą, spostrzeżeniami, pomysłami. Staramy się tego ściśle przestrzegać. W związku z tym zastrzegamy sobie prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia i tym samym uczestnictwa w wydarzeniu jeśli Twój profil zawodowy odbiega od założeń naszej społeczności. W szczególności tyczy się to osób, które reprezentują dostawców rozwiązań IT, firmy konsultingowe i rekrutacyjne.

Do zobaczenia!

ZAREJESTRUJ SIĘ *Regulamin spotkań dostępny pod adresem: http://letsmanageit.pl/regulamin-spotkan
Krzysztof Kozakiewicz

KRZYSZTOF KOZAKIEWICZ

CEO @ Let's Manage IT

W 2014 roku powołał inicjatywę Let’s Manage IT, której celem jest budowanie społeczności Manager`ów IT oraz kreowanie dla tej grupy platformy do wymiany wiedzy, doświadczeń i wzajemnego inspirowania. Przez 4 lata działalności społeczność Let’s Manage IT przekroczyła liczbę 1500 osób, które uczestnicząc w spotkaniach i konferencjach, wymieniając się doświadczeniami i wzajemnie inspirując się stale podnoszą potencjał swój i swoich organizacji. Ideę ciągłego rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności wyniósł ze sportu, głównie koszykówki, którą uprawiał przez ponad 20 lat. Dzisiaj już mniej intensywnie, ale ciągle aktywnie związany ze sportem. Nieustannie poszukuje inspiracji w świecie sportu i pomysłów przełożenia ich na biznes. Do czego również nakłania innych m.in. poprzez zapraszanie na organizowane konferencje zawodowców i pasjonatów sportu.

Łukasz Halicki

ŁUKASZ HALICKI

Team Manager @ Roche

Team manager, który miał zostać inżynierem sieci, ale zdecydował się pracować jako programista i jest niezmiernie szczęśliwy z faktu, że tak potoczyły się jego losy. Sympatyk agile i scruma, ze zdroworozsądkowym podejściem do hierarchii i pozycji. Obecnie zarządzający zespołem 10 programistów i architektów, wspierany przez około 100 kontrahentów z całego świata.

Radosław Buszan

RADOSŁAW BUSZAN

Sales Director MidMarket @ Dell EMC

Członek Zarządu, Dyrektor Sprzedaży w Dell Technologies Polska. Od 16 lat związany z branżą, w tym od ponad 13 lat z obecnym pracodawcą. Zarządza 26 osobowym zespołem, który adresuje potrzeby klientów MidMarket, Globals & Acquisition. Odpowiada za rynek warty 100M$. Prywatnie dumny tata 11-letniej Tosi i 3-letniego Henia. Aktualny brązowy medalista Mistrzostw Polski Ironman 70.3 kategorii wiekowej M35. Na swoim koncie ma też czterokrotną kwalifikację na mistrzostwa świata Ironman 70.3 oraz 9 miejsce w kategorii M35 w Ironman Barcelona.

Adam Jemioło

ADAM JEMIOŁO

ITIL Expert @ Conlea

Od kilkunastu lat zawodowo związany z branżą IT. Doświadczenie praktyczne zdobywał w międzynarodowych korporacjach jako specjalista, analityk, konsultant, manager projektów i usług. Nieustannie poszerza swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną. Doświadczenie jako wykładowca i trener zdobywał współpracując z uczelniami wyższymi na terenie Wielkopolski.

note

Chcesz zostać prelegentem jednego ze spotkań?

Jeśli chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami, opowiedzieć o tym jak przebiegała Twoja droga, skontaktuj się z nami, napisz na cfp@letsmanageit.pl.