join. share. get inspired.
clock icon
pin icon
Gdynia
Siedziba DNV GL
logo circle
07 lutego

17:45 - 18:00

Rejestracja

18:00 - 18:15

Otwarcie

Krzysztof Kozakiewicz

18:15 - 18:45

Embracing a restructure: How the BI team rebuilt and came back stronger

Michał Adamski

Pokaż opis

18:45 - 19:15

Empowerment: w poszukiwaniu szczęścia i mądrości

Przemysław Książek

Pokaż opis

19:15 - 19:35

Chcesz rozpędzić swoje życie? Znajdź mentora i zacznij działać

Radosław Buszan

Pokaż opis

19:35 - 20:00

Networking

20:00 - 20:30

Lean coffee

Jarosław Pastuszak

Pokaż opis

20:30 - 21:00

Networking

Partnerzy

Chcesz zostać naszym sponsorem? Skontaktuj się z nami

Aktualne wyzwania Managerów IT

Czas na kolejne spotkanie Let's Manage IT Night. Będzie to #53 spotkanie w Polsce!

facebook
globus icon

Gdzie? Kiedy?

Siedziba DNV GL
Łużycka 6E, Gdynia
person with chat icon

Czym jest Let's Manage IT??

Let’s Manage IT Nights to cykl spotkań, które są dedykowane wszystkim, którzy szukają inspiracji i wiedzy dotyczącej zarządzania IT. Naszym celem jest ułatwienie lokalnej społeczności Managerów IT wymiany doświadczeń, poznawania siebie oraz swoich organizacji.

cards icon

Spotkania Lets’ Manage IT Nights są otwarte i bezpłatne dla wszystkich osób, które na co dzień zarządzają zespołami, procesami, usługami, architekturą, bezpieczeństwem czy innym obszarem działania organizacji.

Zależy nam na tworzenie społeczności doświadczonych Managerów IT, którzy będą dzielić się wiedzą, spostrzeżeniami, pomysłami. Staramy się tego ściśle przestrzegać. W związku z tym zastrzegamy sobie prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia i tym samym uczestnictwa w wydarzeniu jeśli Twój profil zawodowy odbiega od założeń naszej społeczności. W szczególności tyczy się to osób, które reprezentują dostawców rozwiązań IT, firmy konsultingowe i rekrutacyjne.

Do zobaczenia!

ZAREJESTRUJ SIĘ *Regulamin spotkań dostępny pod adresem: http://letsmanageit.pl/regulamin-spotkan
Michał Adamski

MICHAŁ ADAMSKI

Head of BI Competency Centre Poland @ DNV GL

Currently leading the Polish branch of the DNV GL global business intelligence competency center. I’ve been directly involved in end-to-end BI solution development and governance throughout my career. I am especially passionate about bringing business closer to data and simplifying and enhancing business and IT collaboration.

Krzysztof Kozakiewicz

KRZYSZTOF KOZAKIEWICZ

CEO @ Let's Manage IT

W 2014 roku powołał inicjatywę Let’s Manage IT, której celem jest budowanie społeczności Manager`ów IT oraz kreowanie dla tej grupy platformy do wymiany wiedzy, doświadczeń i wzajemnego inspirowania. Przez 4 lata działalności społeczność Let’s Manage IT przekroczyła liczbę 1500 osób, które uczestnicząc w spotkaniach i konferencjach, wymieniając się doświadczeniami i wzajemnie inspirując się stale podnoszą potencjał swój i swoich organizacji. Ideę ciągłego rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności wyniósł ze sportu, głównie koszykówki, którą uprawiał przez ponad 20 lat. Dzisiaj już mniej intensywnie, ale ciągle aktywnie związany ze sportem. Nieustannie poszukuje inspiracji w świecie sportu i pomysłów przełożenia ich na biznes. Do czego również nakłania innych m.in. poprzez zapraszanie na organizowane konferencje zawodowców i pasjonatów sportu.

Przemysław Książek

PRZEMYSŁAW KSIĄŻEK

Execution Leader @ Nordea

Execution Leader @ Nordea. Leader inicjatyw IT, głównie prowadzonych z użyciem metodyk zwinnych. Od blisko dwóch lat pracuje jako Release Train Engineer w dużym programie zajmującym się zapobieganiem przestępczości finansowej. Prywatnie tata prawie pięcioletniego Olka, gitarzysta improwizujący i niepoprawny optymista.

Radosław Buszan

RADOSŁAW BUSZAN

Sales Director MidMarket @ Dell EMC

Członek Zarządu, Dyrektor Sprzedaży w Dell Technologies Polska. Od 16 lat związany z branżą, w tym od ponad 13 lat z obecnym pracodawcą. Zarządza 26 osobowym zespołem, który adresuje potrzeby klientów MidMarket, Globals & Acquisition. Odpowiada za rynek warty 100M$. Prywatnie dumny tata 11-letniej Tosi i 3-letniego Henia. Aktualny brązowy medalista Mistrzostw Polski Ironman 70.3 kategorii wiekowej M35. Na swoim koncie ma też czterokrotną kwalifikację na mistrzostwa świata Ironman 70.3 oraz 9 miejsce w kategorii M35 w Ironman Barcelona.

Jarosław Pastuszak

JAROSŁAW PASTUSZAK

Trainer @ Conlea

Konsultant i akredytowany trener ITIL, COBIT 5, PRINCE2 oraz Apollo 13 — ITSM case experience. Absolwent Wydziału Telekomunikacji i Elektroniki UTP w Bydgoszczy, Instytutu Badań Systemowych PAN. Od ponad piętnastu lat zawodowo związany z branżą IT. Doświadczenie praktyczne zdobywał w polskich oraz międzynarodowych korporacjach jako specjalista, architekt, właściciel procesów, konsultant oraz manager. Nieustannie poszerza swoją wiedzę. Brał udział w wielu szkoleniach typu Train-the-Trainer, dzięki którym doskonalił umiejętności trenerskie.

note

Chcesz zostać prelegentem jednego ze spotkań?

Jeśli chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami, opowiedzieć o tym jak przebiegała Twoja droga, skontaktuj się z nami, napisz na cfp@letsmanageit.pl.