join. share. get inspired.
clock icon
pin icon
Łódź
Siedziba BSH
logo circle
07 marca

17:45 - 18:00

Rejestracja

18:00 - 18:15

Otwarcie

Krzysztof Kozakiewicz

18:15 - 18:45

Lost in digitalization. Jak dbać o zaangażowanie ludzi podczas transformacji cyfrowej?

Anna Mrugała-Stefańska

Pokaż opis

18:45 - 19:15

Ilu programistów potrzeba, żeby zrobić doskonałe espresso?

Szymon Araczewski

Pokaż opis

19:15 - 19:45

Networking

19:45 - 20:45

Lean coffee

Marcin Młodziński

Pokaż opis

20:45 - 21:00

Networking

Partnerzy

Chcesz zostać naszym sponsorem? Skontaktuj się z nami

Digitalizacja w aspekcie ludzkim i biznesowym w IT

Czas na kolejne spotkanie Let's Manage IT Night. Będzie to #54 spotkanie w Polsce!

facebook
globus icon

Gdzie? Kiedy?

Siedziba BSH
ul. Składowa 35, Łódź
person with chat icon

Czym jest Let's Manage IT??

Let’s Manage IT Nights to cykl spotkań, które są dedykowane wszystkim, którzy szukają inspiracji i wiedzy dotyczącej zarządzania IT. Naszym celem jest ułatwienie lokalnej społeczności Managerów IT wymiany doświadczeń, poznawania siebie oraz swoich organizacji.

cards icon

Spotkania Lets’ Manage IT Nights są otwarte i bezpłatne dla wszystkich osób, które na co dzień zarządzają zespołami, procesami, usługami, architekturą, bezpieczeństwem czy innym obszarem działania organizacji.

Zależy nam na tworzenie społeczności doświadczonych Managerów IT, którzy będą dzielić się wiedzą, spostrzeżeniami, pomysłami. Staramy się tego ściśle przestrzegać. W związku z tym zastrzegamy sobie prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia i tym samym uczestnictwa w wydarzeniu jeśli Twój profil zawodowy odbiega od założeń naszej społeczności. W szczególności tyczy się to osób, które reprezentują dostawców rozwiązań IT, firmy konsultingowe i rekrutacyjne.

Do zobaczenia!

ZAREJESTRUJ SIĘ *Regulamin spotkań dostępny pod adresem: http://letsmanageit.pl/regulamin-spotkan
Krzysztof Kozakiewicz

KRZYSZTOF KOZAKIEWICZ

CEO @ Let's Manage IT

W 2014 roku powołał inicjatywę Let’s Manage IT, której celem jest budowanie społeczności Manager`ów IT oraz kreowanie dla tej grupy platformy do wymiany wiedzy, doświadczeń i wzajemnego inspirowania. Przez 4 lata działalności społeczność Let’s Manage IT przekroczyła liczbę 1500 osób, które uczestnicząc w spotkaniach i konferencjach, wymieniając się doświadczeniami i wzajemnie inspirując się stale podnoszą potencjał swój i swoich organizacji. Ideę ciągłego rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności wyniósł ze sportu, głównie koszykówki, którą uprawiał przez ponad 20 lat. Dzisiaj już mniej intensywnie, ale ciągle aktywnie związany ze sportem. Nieustannie poszukuje inspiracji w świecie sportu i pomysłów przełożenia ich na biznes. Do czego również nakłania innych m.in. poprzez zapraszanie na organizowane konferencje zawodowców i pasjonatów sportu.

Anna Mrugała-Stefańska

ANNA MRUGAŁA-STEFAŃSKA

IT PM Team Lead @ mBank

Z wykształcenia lingwistka i bankowiec, zawodowo od początku związana z organizacjami z rynku finansowego. Od kilku lat w mBanku łączy swoją pasję pracy z ludźmi z potrzebą wprowadzania dużych zmian poprzez projekty – głównie z obszaru back office i IT. Dotychczas jako kierownik projektów i programów miałam przyjemność współpracować oraz wspierać praktycznie wszystkie jednostki w organizacji – a tym samym uczyć się jak różne w zależności od obszaru mogą być oczekiwania, wątpliwości i reakcje ludzi na zmianę.

Szymon Araczewski

SZYMON ARACZEWSKI

Regional IT Manager @ BSH Home Appliances Group

Experienced IT manager and competence center manager, bringing together strong business and technology understanding. Passionate about making new technologies meaningful for people and business. Believes in a transformational role of IT in modern enterprises. Believes that business acumen is a key competence for IT professionals today. Developed, managed and transformed IT teams and global competence centers. Experienced in supporting large-scale business projects, including mergers and acquisitions. Business-oriented, but techie by nature.

Marcin Młodziński

MARCIN MŁODZIŃSKI

Trener ITIL @ Conlea

Ponad 20 lat doświadczenia zawodowego w IT. W początkowym okresie kariery związany z zagadnieniami z zakresu infrastruktury oraz integracjami systemów ERP. Później mocne powiązania z technologiami Microsoft i praca na projektach z nimi związanymi (Project Manager, Architekt). Głęboko osadzony w tematyce ITSM oraz projektowania i optymalizacji procesów. Od 2006 roku w BSH, gdzie aktualnie kieruje departamentem IT Operations Control Center.

note

Chcesz zostać prelegentem jednego ze spotkań?

Jeśli chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami, opowiedzieć o tym jak przebiegała Twoja droga, skontaktuj się z nami, napisz na cfp@letsmanageit.pl.