join. share. get inspired.
clock icon
pin icon
Poznań
Siedziba Roche
logo circle
04 kwietnia

17:45 - 18:00

Rejestracja

18:00 - 18:15

Otwarcie

Krzysztof Kozakiewicz

18:15 - 18:45

Leadership na co dzień

Ewa Gowin

Pokaż opis

18:45 - 19:15

Jak rozmawiać o wynagrodzeniu z pracownikami, którzy są poza widełkami płacowymi

Bartosz Gierszewski

Pokaż opis

19:15 - 19:30

Współpraca wewnątrzzespołowa jest możliwa!

Piotr Nowaczyk

Pokaż opis

19:45 - 21:00

Networking

20:00 - 21:00

Lean coffee

Adam Jemioło

Pokaż opis

Let's Manage IT Night #56 Poznań

Czas na kolejne spotkanie Let's Manage IT Night. Będzie to #56 spotkanie w Polsce!

globus icon

Gdzie? Kiedy?

Siedziba Roche
Baraniaka 88A, Poznań
person with chat icon

Czym jest Let's Manage IT??

Let’s Manage IT Nights to cykl spotkań, które są dedykowane wszystkim, którzy szukają inspiracji i wiedzy dotyczącej zarządzania IT. Naszym celem jest ułatwienie lokalnej społeczności Managerów IT wymiany doświadczeń, poznawania siebie oraz swoich organizacji.

cards icon

Spotkania Lets’ Manage IT Nights są otwarte i bezpłatne dla wszystkich osób, które na co dzień zarządzają zespołami, procesami, usługami, architekturą, bezpieczeństwem czy innym obszarem działania organizacji.

Zależy nam na tworzenie społeczności doświadczonych Managerów IT, którzy będą dzielić się wiedzą, spostrzeżeniami, pomysłami. Staramy się tego ściśle przestrzegać. W związku z tym zastrzegamy sobie prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia i tym samym uczestnictwa w wydarzeniu jeśli Twój profil zawodowy odbiega od założeń naszej społeczności. W szczególności tyczy się to osób, które reprezentują dostawców rozwiązań IT, firmy konsultingowe i rekrutacyjne.

Do zobaczenia!

ZAREJESTRUJ SIĘ *Regulamin spotkań dostępny pod adresem: http://letsmanageit.pl/regulamin-spotkan
Krzysztof Kozakiewicz

KRZYSZTOF KOZAKIEWICZ

CEO @ Let's Manage IT

W 2014 roku powołał inicjatywę Let’s Manage IT, której celem jest budowanie społeczności Manager`ów IT oraz kreowanie dla tej grupy platformy do wymiany wiedzy, doświadczeń i wzajemnego inspirowania. Przez 4 lata działalności społeczność Let’s Manage IT przekroczyła liczbę 1500 osób, które uczestnicząc w spotkaniach i konferencjach, wymieniając się doświadczeniami i wzajemnie inspirując się stale podnoszą potencjał swój i swoich organizacji. Ideę ciągłego rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności wyniósł ze sportu, głównie koszykówki, którą uprawiał przez ponad 20 lat. Dzisiaj już mniej intensywnie, ale ciągle aktywnie związany ze sportem. Nieustannie poszukuje inspiracji w świecie sportu i pomysłów przełożenia ich na biznes. Do czego również nakłania innych m.in. poprzez zapraszanie na organizowane konferencje zawodowców i pasjonatów sportu.

Ewa Gowin

EWA GOWIN

Transformation Agile Coach @ Santander Bank Polska S.A.

Od kilkunastu lat jestem związana z projektami, produktami, zespołami i procesami. Zaczynałam współtworząc w Allegro pierwszy dział projektowy, gdzie zdobywałam doświadczenie jako analityk biznesowy, tester i Project Manager, by później przejąć opiekę nad porfolio projektów PayU i grupy serwisów ogłoszeniowych. Od 8 lat w świecie Lean i Agile – początkowo pracowałam jako Scrum Master i Coach wspierający transformację Allegro i PayU na Scruma, coachowałam kilkanaście zespołów rozpoczynających pracę scrumem i współtworzyłam oraz prowadziłam szkolenia ze Scruma i Kanbana dla kilkuset osób. Przez kilka lat pomagałam również zespołom IT Operations usprawniać pracę z wykorzystaniem Kanbana. Od 2018 jestem zaangażowana w transformację zwinną w Santander Bank Polska. W ramach 202procent.pl dzielę się swoją wiedzą z klientami. W pracy interesują mnie przede wszystkim ludzie i interakcje, bo wierzę, że dla zgranego zespołu nie ma rzeczy niemożliwych. Jestem gorącą zwolenniczką limitowania pracy, walki z multitaskingiem i pytania „dlaczego”. I bardzo lubię wbijać szpile.

Bartosz Gierszewski

BARTOSZ GIERSZEWSKI

Menadżer Portfolio Rozwiązań IT @ Roche

Od samego początku swojej kariery zawodowej, w 1999r, związany jestem z branżą IT. Zaczynając jako wdrożeniowiec systemów księgowych, poprzez testing, programowanie, zarządzanie projektami, zarządzanie zespołami ludzkimi. Aktualnie jako zarządzający portfelem rozwiązań oraz bezpośredni przełożony zespołu Menadżerów Projektów. Nauczyciel przedmiotów informatycznych w szkole policealnej gdzieś w między czasie. W swojej pracy, na stanowisku zarządzającego skupiam się na dążeniu do naturalności i prostoty, przekazywać zawiłe treści organizacyjne w sposób przystępny i nie budzący zbędnych podejrzeń. Życie prywatne wypełnia mi rodzina. Czas spędzony z kilkuletnimi dziećmi już nigdy nie powróci i czuję, że nie mogę tego zmarnować.

Piotr Nowaczyk

PIOTR NOWACZYK

Senior Project Manager @ Merixstudio

Moja kariera zawodowa od samego początku jest związana z branżą IT, a od 7 lat realizuję się jako Project Manager w poznańskich software house’ach zgłębiając także tajniki Agile. Doskonaląc swoje kompetencje w zarządzaniu projektami zwracam uwagę zarówno na poszerzanie wiedzy technicznej i metodycznej, jak również rozwijanie umiejętności miękkich, których znaczenie konsekwentnie uświadamiam w tworzonych przeze mnie zespołach. W swojej pracy szczególnie cenię możliwość przenoszenia zdobytego doświadczenia zawodowego na pole prywatne, co pomaga mi w zwinnym okiełznywaniu mojego najbardziej wymagającego zespołu - rodziny z dwójką brzdąców :)

Adam Jemioło

ADAM JEMIOŁO

ITIL Expert @ Conlea

Od kilkunastu lat zawodowo związany z branżą IT. Doświadczenie praktyczne zdobywał w międzynarodowych korporacjach jako specjalista, analityk, konsultant, manager projektów i usług. Nieustannie poszerza swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną. Doświadczenie jako wykładowca i trener zdobywał współpracując z uczelniami wyższymi na terenie Wielkopolski.

note

Chcesz zostać prelegentem jednego ze spotkań?

Jeśli chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami, opowiedzieć o tym jak przebiegała Twoja droga, skontaktuj się z nami, napisz na cfp@letsmanageit.pl.