join. share. get inspired.
clock icon
pin icon
Gdańsk
Olivia Sky Club (12 piętro budynku Olivia Tower)
logo circle
14 maja

17:45 - 18:00

Rejestracja

18:00 - 18:15

Otwarcie

Krzysztof Kozakiewicz

18:15 - 18:45

Biznes na sterydach - nadążyć za wzrostem

Patryk Dolewa

Pokaż opis

18:45 - 19:15

Jak w 3 tygodnie zbudować PoC oparty o AI (analizę predykcyjną)

Grzegorz Gwoźdź

Pokaż opis

19:15 - 19:35

Co w życiu robić dobrze, a czego większość z nas nie robi

Jakub Krzyżak

20:00 - 21:00

Lean coffee

Co napędza managerów IT?

Czas na kolejne spotkanie Let's Manage IT Night. Będzie to #57 spotkanie w Polsce!

globus icon

Gdzie? Kiedy?

Olivia Sky Club (12 piętro budynku Olivia Tower)
al. Grunwaldzka 472A , Gdańsk
person with chat icon

Czym jest Let's Manage IT??

Let’s Manage IT Nights to cykl spotkań, które są dedykowane wszystkim, którzy szukają inspiracji i wiedzy dotyczącej zarządzania IT. Naszym celem jest ułatwienie lokalnej społeczności Managerów IT wymiany doświadczeń, poznawania siebie oraz swoich organizacji.

cards icon

Spotkania Lets’ Manage IT Nights są otwarte i bezpłatne dla wszystkich osób, które na co dzień zarządzają zespołami, procesami, usługami, architekturą, bezpieczeństwem czy innym obszarem działania organizacji.

Zależy nam na tworzenie społeczności doświadczonych Managerów IT, którzy będą dzielić się wiedzą, spostrzeżeniami, pomysłami. Staramy się tego ściśle przestrzegać. W związku z tym zastrzegamy sobie prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia i tym samym uczestnictwa w wydarzeniu jeśli Twój profil zawodowy odbiega od założeń naszej społeczności. W szczególności tyczy się to osób, które reprezentują dostawców rozwiązań IT, firmy konsultingowe i rekrutacyjne.

Do zobaczenia!

ZAREJESTRUJ SIĘ *Regulamin spotkań dostępny pod adresem: http://letsmanageit.pl/regulamin-spotkan
Krzysztof Kozakiewicz

KRZYSZTOF KOZAKIEWICZ

CEO @ Let's Manage IT

W 2014 roku powołał inicjatywę Let’s Manage IT, której celem jest budowanie społeczności Manager`ów IT oraz kreowanie dla tej grupy platformy do wymiany wiedzy, doświadczeń i wzajemnego inspirowania. Przez 4 lata działalności społeczność Let’s Manage IT przekroczyła liczbę 1500 osób, które uczestnicząc w spotkaniach i konferencjach, wymieniając się doświadczeniami i wzajemnie inspirując się stale podnoszą potencjał swój i swoich organizacji. Ideę ciągłego rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności wyniósł ze sportu, głównie koszykówki, którą uprawiał przez ponad 20 lat. Dzisiaj już mniej intensywnie, ale ciągle aktywnie związany ze sportem. Nieustannie poszukuje inspiracji w świecie sportu i pomysłów przełożenia ich na biznes. Do czego również nakłania innych m.in. poprzez zapraszanie na organizowane konferencje zawodowców i pasjonatów sportu.

Patryk Dolewa

PATRYK DOLEWA

Head Of Information Technology @ Gemini Polska

Dyrektor IT w Gemini Polska. 13 lat doświadczenia w różnych obszarach IT takich jak zarządzanie projektami, usługami, infrastrukturą i rozwojem oprogramowania w dużych międzynarodowych korporacjach takich jak Mars, GE czy Staples. Pasjonat wdrażania innowacyjnych rozwiązań, transformowania organizacji IT i budowania efektywnych zespołów.

Grzegorz Gwoźdź

GRZEGORZ GWOŹDŹ

CTO @ Neoteric

10+ lat doświadczenia w branży IT, portfolio oparte na Cloud, Big Data i AI dla firm z listy Fortune 500

Jakub Krzyżak

JAKUB KRZYŻAK

Trener @ xtrainer

Zarażam pasją do aktywnego trybu życia dzięki urozmaiconym metodom treningowym i ciągłej motywacji do ruchu po zdrowie. Moimi domenami są: -kolarstwo -bieganie w terenie -CrossFit oraz trening ogólnorozwojowy Każdy z moich "uczniów" ma sprecyzowany cel, do którego wspólnie dążymy - do tej pory ze 100% skutecznością.

note

Chcesz zostać prelegentem jednego ze spotkań?

Jeśli chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami, opowiedzieć o tym jak przebiegała Twoja droga, skontaktuj się z nami, napisz na cfp@letsmanageit.pl.