join. share. get inspired.
clock icon
pin icon
Gdańsk
Siedziba AirHelp (Olivia Star, 25 piętro)
logo circle
05 września

17:45 - 18:00

Rejestracja

18:00 - 18:15

Otwarcie

Krzysztof Kozakiewicz

18:15 - 18:45

Jak zostałem menadżerem robotów

Maciej Obuchowski

18:45 - 19:15

Automatyzuj lub zostań zautomatyzowany

Adam Cetnerowski

Pokaż opis

19:15 - 19:40

Misja na Marsa, czyli jak zdefiniowaliśmy wartości w Engineeringu

Ewelina Kalemba - Domagała

Pokaż opis

19:40 - 19:50

Networking

19:50 - 20:35

AMA - Ask Me Anything

Paweł Banaszak

Pokaż opis

20:35 - 21:00

Networking

Partnerzy

Chcesz zostać naszym sponsorem? Skontaktuj się z nami

Technology vs People: W co inwestują nowoczesne organizacje?

Czas na kolejne spotkanie Let's Manage IT Night. Będzie to #58 spotkanie w Polsce!

facebook
globus icon

Gdzie? Kiedy?

Siedziba AirHelp (Olivia Star, 25 piętro)
aleja Grunwaldzka 472C, Gdańsk
person with chat icon

Czym jest Let's Manage IT??

Let’s Manage IT Nights to cykl spotkań, które są dedykowane wszystkim, którzy szukają inspiracji i wiedzy dotyczącej zarządzania IT. Naszym celem jest ułatwienie lokalnej społeczności Managerów IT wymiany doświadczeń, poznawania siebie oraz swoich organizacji.

cards icon

Spotkania Lets’ Manage IT Nights są otwarte i bezpłatne dla wszystkich osób, które na co dzień zarządzają zespołami, procesami, usługami, architekturą, bezpieczeństwem czy innym obszarem działania organizacji.

Zależy nam na tworzenie społeczności doświadczonych Managerów IT, którzy będą dzielić się wiedzą, spostrzeżeniami, pomysłami. Staramy się tego ściśle przestrzegać. W związku z tym zastrzegamy sobie prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia i tym samym uczestnictwa w wydarzeniu jeśli Twój profil zawodowy odbiega od założeń naszej społeczności. W szczególności tyczy się to osób, które reprezentują dostawców rozwiązań IT, firmy konsultingowe i rekrutacyjne.

Do zobaczenia!

ZAREJESTRUJ SIĘ *Regulamin spotkań dostępny pod adresem: http://letsmanageit.pl/regulamin-spotkan
Krzysztof Kozakiewicz

KRZYSZTOF KOZAKIEWICZ

CEO @ Let's Manage IT

W 2014 roku powołał inicjatywę Let’s Manage IT, której celem jest budowanie społeczności Manager`ów IT oraz kreowanie dla tej grupy platformy do wymiany wiedzy, doświadczeń i wzajemnego inspirowania. Przez 4 lata działalności społeczność Let’s Manage IT przekroczyła liczbę 1500 osób, które uczestnicząc w spotkaniach i konferencjach, wymieniając się doświadczeniami i wzajemnie inspirując się stale podnoszą potencjał swój i swoich organizacji. Ideę ciągłego rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności wyniósł ze sportu, głównie koszykówki, którą uprawiał przez ponad 20 lat. Dzisiaj już mniej intensywnie, ale ciągle aktywnie związany ze sportem. Nieustannie poszukuje inspiracji w świecie sportu i pomysłów przełożenia ich na biznes. Do czego również nakłania innych m.in. poprzez zapraszanie na organizowane konferencje zawodowców i pasjonatów sportu.

Maciej Obuchowski

MACIEJ OBUCHOWSKI

Product Manager @ Arla

Maciej Obuchowski jest Product Managerem działu Process Automation w Arla Foods. Laureat pierwszej nagrody IT Manager of Tomorrow Awards 2019. Jego celem jest uwolnienie ludzkości od mało kreatywnych, powtarzalnych i monotonnych zadań w pracy. Wielbiciel gór, bilardu i automatyzacji w każdej formie.

Ewelina Kalemba - Domagała

EWELINA KALEMBA - DOMAGAŁA

HR Business Partner @ AirHelp

Adam Cetnerowski

ADAM CETNEROWSKI

SW Development Manager @ Intel

Adam Cetnerowski od kilkunastu lat jest związany profesjonalnie z firmą Intel. Obecnie zarządza zespołem dostarczającym sterownik graficzny na zaintegrowane i dyskretne procesory graficzne (NEO OpenCL GPU driver). W swojej karierze zawodowej zajmowałem się szerokim zakresem tematów – konsultant od procesów, pisarz dokumentacji technicznej, programista, specjalista ds. jakości, specjalista ds. bezpieczeństwa, menadżer projektów (PM) oraz trener praktyk zwinnych (Agile). Jest bardzo zainteresowany praktykami zwinnymi i stosuje je w pracy codziennej oraz życiu prywatnym. W wolnym czasie interesuje się grami planszowymi oraz futbolem amerykańskim. Mieszka w Gdańsku z żoną i trójką synów.

Paweł Banaszak

PAWEŁ BANASZAK

Koordynator Projektów Komunikacyjnych @ Conlea

Ekspert w obszarze komunikacji korporacyjnej i osobistej z kilkunastoletnim doświadczeniem. Pracował w instytucjach finansowych, NGO i współzarządzał agencją PR. Od marca 2019 w Conlea koordynuje wybrane projekty komunikacyjne. Prowadził szkolenia z komunikacji biznesowej i zarządzania wizerunkiem m.in. dla twórców start-up’ów, menedżerów i naukowców. Jest pasjonatem długich biegów w terenie, dobrego jedzenia i muzyki.

note

Chcesz zostać prelegentem jednego ze spotkań?

Jeśli chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami, opowiedzieć o tym jak przebiegała Twoja droga, skontaktuj się z nami, napisz na cfp@letsmanageit.pl.