join. share. get inspired.
clock icon
pin icon
Wrocław
Smith & Nephew
logo circle
08 października

17:45 - 18:00

Rejestracja

18:00 - 18:15

Otwarcie

Krzysztof Kozakiewicz

18:15 - 18:40

Organizacje zabijają talenty. Przebudzenie mocy IT - moja droga

Barbara Walensa

Pokaż opis

18:40 - 19:05

Transforming an IT Organization: Do we really need Software Asset Management?

Cesar Garcia

Pokaż opis

19:05 - 19:30

Jak utrzymać pracowników w firmie IT?

Wojciech Paździor

Pokaż opis

19:30 - 19:50

Networking

19:50 - 20:35

AMA - Ask Me Anything

Pokaż opis

20:35 - 21:00

Networking

Partnerzy

Chcesz zostać naszym sponsorem? Skontaktuj się z nami

Let's Manage IT Night #60 Wrocław

Czas na kolejne spotkanie Let's Manage IT Night. Będzie to #60 spotkanie w Polsce! Tym razem standardową agendę poprzedzimy dwoma praktycznymi warsztatami na wzór Gear Up Day. Jeśli chcesz wziąć udział w warsztatach to zapisz się pod tym linkiem: https://evenea.pl/event/lmit60/

globus icon

Gdzie? Kiedy?

Smith & Nephew
Curie-Skłodowskiej 12, Wrocław
person with chat icon

Czym jest Let's Manage IT??

Let’s Manage IT Nights to cykl spotkań, które są dedykowane wszystkim, którzy szukają inspiracji i wiedzy dotyczącej zarządzania IT. Naszym celem jest ułatwienie lokalnej społeczności Managerów IT wymiany doświadczeń, poznawania siebie oraz swoich organizacji.

cards icon

Spotkania Lets’ Manage IT Nights są otwarte i bezpłatne dla wszystkich osób, które na co dzień zarządzają zespołami, procesami, usługami, architekturą, bezpieczeństwem czy innym obszarem działania organizacji.

Zależy nam na tworzenie społeczności doświadczonych Managerów IT, którzy będą dzielić się wiedzą, spostrzeżeniami, pomysłami. Staramy się tego ściśle przestrzegać. W związku z tym zastrzegamy sobie prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia i tym samym uczestnictwa w wydarzeniu jeśli Twój profil zawodowy odbiega od założeń naszej społeczności. W szczególności tyczy się to osób, które reprezentują dostawców rozwiązań IT, firmy konsultingowe i rekrutacyjne.

Do zobaczenia!

ZAREJESTRUJ SIĘ *Regulamin spotkań dostępny pod adresem: http://letsmanageit.pl/regulamin-spotkan
Krzysztof Kozakiewicz

KRZYSZTOF KOZAKIEWICZ

CEO @ Let's Manage IT

W 2014 roku powołał inicjatywę Let’s Manage IT, której celem jest budowanie społeczności Manager`ów IT oraz kreowanie dla tej grupy platformy do wymiany wiedzy, doświadczeń i wzajemnego inspirowania. Przez 4 lata działalności społeczność Let’s Manage IT przekroczyła liczbę 1500 osób, które uczestnicząc w spotkaniach i konferencjach, wymieniając się doświadczeniami i wzajemnie inspirując się stale podnoszą potencjał swój i swoich organizacji. Ideę ciągłego rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności wyniósł ze sportu, głównie koszykówki, którą uprawiał przez ponad 20 lat. Dzisiaj już mniej intensywnie, ale ciągle aktywnie związany ze sportem. Nieustannie poszukuje inspiracji w świecie sportu i pomysłów przełożenia ich na biznes. Do czego również nakłania innych m.in. poprzez zapraszanie na organizowane konferencje zawodowców i pasjonatów sportu.

Barbara Walensa

BARBARA WALENSA

Head of IT Strategy Office @ Credit-Agricole Bank Polska S.A.

Doświadczony menadżer z głęboką wiedzą w zakresie zarządzania strategicznego oraz procesów zmiany w złożonym środowisku. Realizuje wyzwania w zakresie prowadzenia globalnych transformacji w organizacjach bazując na trendach, praktykach rynkowych oraz z właściwą koncentracją na ludziach w procesie zmiany. Na co dzień zajmuje się wspieraniem Zarządu, CIO oraz wyższej kadry dyrektorskiej IT w Banku Credit-Agricole w zakresie modelowania, pomiaru oraz realizacji ogólnobankowej strategii dla obszaru technologii informatycznych i bezpieczeństwa środowiska teleinformatycznego. Posiada stopień naukowy doktora w dziedzinie ekonomii, zarządzania strategicznego i budowania przewag konkurencyjnych.

Wojciech  Paździor

WOJCIECH PAŹDZIOR

Leadership & Team Management @ Active Strategy Sp. z o.o.

Specjalizuje się w doskonaleniu kompetencji menedżerskich i rozwoju zespołów. Klienci zgłaszają się do niego, kiedy chcą dokonać zmiany struktury, stylu zarządzania zespołami lub atmosfery i kultury organizacyjnej. Prowadzi programy rozwoju umiejętności przywódczych przedsiębiorców, menedżerów i kierowników projektów. Pracował m. in. z: Akamai, Allegro, Avra, Divante, EMC, Nasza-Klasa, Netguru, Oracle, Samsung, Siemens.

Cesar Garcia

CESAR GARCIA

IT Service Delivery Manager @ Smith & Nephew

An experienced Senior Manager, with almost 30 years contributing to global corporations, dedicating the last 11 years to disciplines connected to Service Management and People Management. He is well known as an open-minded leader, who enjoys working in growing organizations, helping them to transform and develop their business, processes, and people. Before taking the exciting challenge to support the IT transformation at Smith & Nephew, among other positions also contributed as IT Security SME at Computer Associates, Service Delivery Account Management Leader at IBM, and Head of IT Operations & Cybersecurity at QIAGEN.

note

Chcesz zostać prelegentem jednego ze spotkań?

Jeśli chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami, opowiedzieć o tym jak przebiegała Twoja droga, skontaktuj się z nami, napisz na cfp@letsmanageit.pl.