join. share. get inspired.
clock icon
pin icon
Łódź
Rossmann
logo circle
24 października

17:45 - 18:00

Rejestracja

18:00 - 18:15

Otwarcie

Marcin Młodziński

18:15 - 18:40

Przeciw sile grawitacji. Po co zmieniać coś co działa?

Michał Głowiński

Pokaż opis

18:40 - 19:05

ITIL wygląda dobrze tylko w CV? Jak tworzyć wartościowe procesy i usługi.

Kamil Ratuszniak

Pokaż opis

19:05 - 19:30

„Zmiana – DNA Rossmanna” Kultura w Rossmannie oparta na ciągłej zmianie.

Piotr Kiszkiel

19:30 - 19:50

Networking

19:50 - 20:35

AMA - Ask Me Anything

Pokaż opis

20:35 - 21:00

Networking

Partnerzy

Chcesz zostać naszym sponsorem? Skontaktuj się z nami

IT Managements trends

Czas na kolejne spotkanie Let's Manage IT Night. Będzie to #61 spotkanie w Polsce!

globus icon

Gdzie? Kiedy?

Rossmann
ul. Świętej Teresy 109, Łódź
person with chat icon

Czym jest Let's Manage IT??

Let’s Manage IT Nights to cykl spotkań, które są dedykowane wszystkim, którzy szukają inspiracji i wiedzy dotyczącej zarządzania IT. Naszym celem jest ułatwienie lokalnej społeczności Managerów IT wymiany doświadczeń, poznawania siebie oraz swoich organizacji.

cards icon

Spotkania Lets’ Manage IT Nights są otwarte i bezpłatne dla wszystkich osób, które na co dzień zarządzają zespołami, procesami, usługami, architekturą, bezpieczeństwem czy innym obszarem działania organizacji.

Zależy nam na tworzenie społeczności doświadczonych Managerów IT, którzy będą dzielić się wiedzą, spostrzeżeniami, pomysłami. Staramy się tego ściśle przestrzegać. W związku z tym zastrzegamy sobie prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia i tym samym uczestnictwa w wydarzeniu jeśli Twój profil zawodowy odbiega od założeń naszej społeczności. W szczególności tyczy się to osób, które reprezentują dostawców rozwiązań IT, firmy konsultingowe i rekrutacyjne.

Do zobaczenia!

ZAREJESTRUJ SIĘ *Regulamin spotkań dostępny pod adresem: http://letsmanageit.pl/regulamin-spotkan
Michał Głowiński

MICHAŁ GŁOWIŃSKI

Dyrektor zarządzający @ HL Tech

Dyrektor zarządzający HL Tech – firmy, która została powołana do strategicznej transformacji cyfrowej biznesu Hargreaves Lansdown – brytyjskiego giganta na rynku finansowym. Spółka pod jego zarządem grupuje kompetencje IT, wykorzystuje najnowocześniejsze technologie, posługuje się zestawem elastycznych metod zarządzania ukierunkowanych na wydajność biznesu. Odważne zmiany procesowe prowadzą do przewagi konkurencyjnej oraz otwierają możliwości dla tworzenia nowych produktów finansowych. Całe życie zawodowe związany z IT – początkowo odpowiadając za rozwój oprogramowania, a następnie zarządzanie IT w sektorze finansowym. Karierę zaczynał w ComArch, czołowym polskim dostawcy oprogramowania. Pracował także w Centralnym Ośrodku Informatyki, budując 130-osobowy, sprawnie działający departament rozwoju oprogramowania. Kierował ponadto różnymi obszarami IT w środowisku międzynarodowym w Citigroup i Aviva. Odpowiadał za portfolio aplikacji Generali Assistance w 33 krajach na świecie. Jest absolwentem Politechniki Poznańskiej, na której ukończył studia magisterskie z inżynierii oprogramowania oraz studiów MBA na Akademii Koźmińskiego.

Kamil Ratuszniak

KAMIL RATUSZNIAK

Technical Services Team Manager @ Fujitsu Technology Solutions

Doświadczony manager i specjalista od ponad 12 lat związany z branżą IT. Pracował jako administrator, koordynator IT i manager. Od 2007 roku pracuje i rozwija się w międzynarodowych środowiskach z branży produkcyjnej i outsourcing’u usług IT. Posiada wieloletnie doświadczenie w lokalnym i zdalnym zarządzaniu infrastrukturą IT, prowadzeniu projektami i utrzymaniu usług IT.

Piotr Kiszkiel

PIOTR KISZKIEL

Dyrektor Działu IT @ Rossmann

Menedżer z 17-letnim doświadczeniem w obszarze IT i 11-letnim doświadczeniem w zarządzaniu dużymi, rozproszonymi geograficznie i międzynarodowymi zespołami. Prowadził własną działalność gospodarczą i współtworzył dwa startupy w obszarze Data Science i HR. Pełnił rolę Dyrektora IT w trzech spółkach (GTS Poland, Netia S.A., a obecnie Rossmann SDP). Wcześniej odpowiadał za realizację projektów transformacyjnych (Benestra Slovakia i GTS Central Europe) oraz zarządzanie regionalnym biurem projektów (PMO) w T-Mobile.

Marcin Młodziński

MARCIN MŁODZIŃSKI

Trener ITIL @ Conlea

Ponad 20 lat doświadczenia zawodowego w IT. W początkowym okresie kariery związany z zagadnieniami z zakresu infrastruktury oraz integracjami systemów ERP. Później mocne powiązania z technologiami Microsoft i praca na projektach z nimi związanymi (Project Manager, Architekt). Głęboko osadzony w tematyce ITSM oraz projektowania i optymalizacji procesów. Od 2006 roku w BSH, gdzie aktualnie kieruje departamentem IT Operations Control Center.

note

Chcesz zostać prelegentem jednego ze spotkań?

Jeśli chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami, opowiedzieć o tym jak przebiegała Twoja droga, skontaktuj się z nami, napisz na cfp@letsmanageit.pl.