join. share. get inspired.
clock icon
pin icon
Warszawa
T-Mobile
logo circle
23 stycznia

17:30 - 18:00

Rejestracja

18:00 - 18:15

Otwarcie

Adam Alker, Marcin Młodziński

18:15 - 18:40

Przestaw „swoją głowę” na nowy sposób myślenia

Michał Well

Pokaż opis

18:40 - 19:05

The Right Mindset – key ingredient for digital transformation

Ada Stasiak

Pokaż opis

19:05 - 19:30

Feniks, czy Jednorożec, bez różnicy. Zmienić musi się człowiek

Konrad Grzegory

Pokaż opis

19:30 - 20:00

Networking

20:00 - 20:45

Discussion Panel

Pokaż opis

Partnerzy

Chcesz zostać naszym sponsorem? Skontaktuj się z nami

Z Managera na Lidera

Czas na kolejne spotkanie Let's Manage IT Night. Będzie to #62 spotkanie w Polsce!

globus icon

Gdzie? Kiedy?

T-Mobile
Marynarska 12, Warszawa
person with chat icon

Czym jest Let's Manage IT??

Let’s Manage IT Nights to cykl spotkań, które są dedykowane wszystkim, którzy szukają inspiracji i wiedzy dotyczącej zarządzania IT. Naszym celem jest ułatwienie lokalnej społeczności Managerów IT wymiany doświadczeń, poznawania siebie oraz swoich organizacji.

cards icon

Spotkania Lets’ Manage IT Nights są otwarte i bezpłatne dla wszystkich osób, które na co dzień zarządzają zespołami, procesami, usługami, architekturą, bezpieczeństwem czy innym obszarem działania organizacji.

Zależy nam na tworzenie społeczności doświadczonych Managerów IT, którzy będą dzielić się wiedzą, spostrzeżeniami, pomysłami. Staramy się tego ściśle przestrzegać. W związku z tym zastrzegamy sobie prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia i tym samym uczestnictwa w wydarzeniu jeśli Twój profil zawodowy odbiega od założeń naszej społeczności. W szczególności tyczy się to osób, które reprezentują dostawców rozwiązań IT, firmy konsultingowe i rekrutacyjne.

Do zobaczenia!

ZAREJESTRUJ SIĘ *Regulamin spotkań dostępny pod adresem: http://letsmanageit.pl/regulamin-spotkan
Marcin Młodziński

MARCIN MŁODZIŃSKI

Trener ITIL @ Conlea

Ponad 20 lat doświadczenia zawodowego w IT. W początkowym okresie kariery związany z zagadnieniami z zakresu infrastruktury oraz integracjami systemów ERP. Później mocne powiązania z technologiami Microsoft i praca na projektach z nimi związanymi (Project Manager, Architekt). Głęboko osadzony w tematyce ITSM oraz projektowania i optymalizacji procesów. Od 2006 roku w BSH, gdzie aktualnie kieruje departamentem IT Operations Control Center.

Adam Alker

ADAM ALKER

Agility Consultant @ T-Mobile Polska

Z wykształcenia filozof, zawodowo od początku związany z obszarem IT. Przez lata, jako konsultant z zakresu zarządzania projektami i Project Manager, miałem przyjemność współpracować oraz wspierać partnerów biznesowych z całego świata. W tym czasie poznawałem i uczyłem się różnych organizacji – tego na czym budują swój sukces jak i tego, co stanowi dla nich poważne wyzwanie. Następnie zetknąłem się ze zwinnym praktykami wytwarzania produktów, które pozwoliły mi spojrzeć na wartość biznesową i relację z Klientem z jeszcze innej perspektywy. Łącząc te doświadczenie podjąłem wspaniałe doświadczenie jakim jest transformacja organizacji – zarówno pod kątem kultury jak i działalności biznesowej – tak, by była w stanie zwiększyć swój potencjał, stając się jednocześnie ciekawym miejscem pracy dla każdej osoby.

Michał  Well

MICHAŁ WELL

Senior Business Manager @ IBM

Doświadczony Senior Manager specjalizujący się w opracowywaniu, wdrażaniu globalnych strategii oraz programach poprawy finansowej „Trouble Contracts”. W swojej karierze zawodowej zajmował się programami optymalizacji procesów biznesowych w dziale Service Management, strategiami biznesowymi, prowadzeniem szkoleń oraz warsztatów. Jest zainteresowany wykorzystaniem sztucznej inteligencji (Artificial Intelligence) w optymalizacji procesów biznesowych oraz w analizach Big Data. Prywatnie lubi czytać kryminały oraz interesuje się sztukami walki, amatorsko trenuje May Thai.

Konrad Grzegory

KONRAD GRZEGORY

Agile Center of Expertise Leader @ T-Mobile Polska

Jestem przykładem tego, że zmiana managera na lidera jest możliwa. Po kilkunastu latach doświadczeń w sektorze bankowym, gdzie w międzynarodowych i polskich organizacjach programowałem bazy danych, zarządzałem zespołami programistów, zarządzałem szczegółowo kilkudziesięcio-godzinnymi wdrożeniami, kierowałem projektami, programami, biurami projektowymi, wdrażałem procesy ITIL, używałem pieczątek i dostawałem odcisków od składania podpisów na stosach wniosków, miałem dość. Zmiana sektora na telekomuniacyjny była wyjściem ze strefy komfortu i pozwoliła mi na rozwój. Okazało się to świetnym posunięciem. W T-Mobile mogłem nie tylko wykorzystać całe doświadczenie technologiczne, jakie mam, ale również ułożyć governance IT, zmierzyć prace w toku, pomóc firmie zrozumieć, że brak jest skupienia na najważniejszych produktach, brak jest transparencji, wartości. Aktualnie jestem Liderem Agile Design Tribe, wehikułu, którzy angażuje kilkadziesiąć osób o interdyscyplinarnych kompetencjach będących ambasadorami transformacji Agile. Buduję również od podstaw Agile Center of Expertise, które zapewnia jakość tej zmiany. Już dawno tak dobrze się nie bawiłem i wierzę, że odniesiemy sukces.

Ada Stasiak

ADA STASIAK

Senior IT Analyst / Product Owner @ HL Tech at Hargreaves Lansdown

Ada Stasiak przyczyniła się do powstania HL Tech, nowoczesnego centrum technologicznego, które produkuje i dostarcza wysokiej jakości oprogramowanie dla firmy Hargreaves Lansdown, działającej na brytyjskim rynku finansowym. Jako lider w HL Tech demonstruje wartości stażu pracy i tworzy przestrzeń dla innowacji i rozwoju w oparciu o zwinną kulturę dzielenia się wiedzą, ciągłego uczenia się i informacji zwrotnych. Ze względu na swoją pasję i zaangażowanie rzuca także wyzwanie Hargreaves Lansdowns i bierze udział w jego przemianie w Agile. Jako właściciel produktu i starszy analityk IT ściśle współpracuje z zespołami programistycznymi w celu dostarczania rozwiązań, które spełniają potrzeby klientów, zapewniając wydajność i konkurencyjność. Dzięki swojej wiedzy promuje najlepsze praktyki i jakość, takie jak warsztaty EventStorming, które umożliwiają wdrażanie projektów typu green field, a także idealną równowagę między byciem właścicielem produktu a członkiem zespołu Scrum.

note

Chcesz zostać prelegentem jednego ze spotkań?

Jeśli chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami, opowiedzieć o tym jak przebiegała Twoja droga, skontaktuj się z nami, napisz na cfp@letsmanageit.pl.