join. share. get inspired.
clock icon
pin icon
Gdańsk
Nordea (Olivia Star, piętro 18)
logo circle
05 marca

17:30 - 18:00

Rejestracja

18:00 - 18:15

Otwarcie

Krzysztof Kozakiewicz

18:15 - 18:45

Upadek, czyli zarządzanie w kryzysie

Marcin Sikorski

Pokaż opis

18:45 - 19:15

High Speed Management – How dare you use it!

Piotr Osimowicz

Pokaż opis

19:15 - 19:45

Panel Dyskusyjny - Co pomaga, a co przeszkadza IT managerom w skutecznym transformowaniu organizacji

Michał Godlewski, Krzysztof Bryła

19:45 - 20:15

Networking

20:15 - 21:00

Bring Your Own Problem

Pokaż opis

Lokalne spotkanie społeczności Managerów IT

Czas na kolejne wydarzenie Let's Manage IT Night. Będzie to #63 spotkanie w Polsce!

globus icon

Gdzie? Kiedy?

Nordea (Olivia Star, piętro 18)
al. Grunwaldzka 472A, Gdańsk
person with chat icon

Czym jest Let's Manage IT??

Let’s Manage IT Nights to cykl spotkań, które są dedykowane wszystkim, którzy szukają inspiracji i wiedzy dotyczącej zarządzania IT. Naszym celem jest ułatwienie lokalnej społeczności Managerów IT wymiany doświadczeń, poznawania siebie oraz swoich organizacji.

cards icon

Spotkania Lets’ Manage IT Nights są otwarte i bezpłatne dla wszystkich osób, które na co dzień zarządzają zespołami, procesami, usługami, architekturą, bezpieczeństwem czy innym obszarem działania organizacji.

Zależy nam na tworzenie społeczności doświadczonych Managerów IT, którzy będą dzielić się wiedzą, spostrzeżeniami, pomysłami. Staramy się tego ściśle przestrzegać. W związku z tym zastrzegamy sobie prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia i tym samym uczestnictwa w wydarzeniu jeśli Twój profil zawodowy odbiega od założeń naszej społeczności. W szczególności tyczy się to osób, które reprezentują dostawców rozwiązań IT, firmy konsultingowe i rekrutacyjne.

Do zobaczenia!

ZAREJESTRUJ SIĘ *Regulamin spotkań dostępny pod adresem: http://letsmanageit.pl/regulamin-spotkan
Krzysztof Kozakiewicz

KRZYSZTOF KOZAKIEWICZ

CEO @ Let's Manage IT

W 2014 roku powołał inicjatywę Let’s Manage IT, której celem jest budowanie społeczności Manager`ów IT oraz kreowanie dla tej grupy platformy do wymiany wiedzy, doświadczeń i wzajemnego inspirowania. Przez 4 lata działalności społeczność Let’s Manage IT przekroczyła liczbę 1500 osób, które uczestnicząc w spotkaniach i konferencjach, wymieniając się doświadczeniami i wzajemnie inspirując się stale podnoszą potencjał swój i swoich organizacji. Ideę ciągłego rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności wyniósł ze sportu, głównie koszykówki, którą uprawiał przez ponad 20 lat. Dzisiaj już mniej intensywnie, ale ciągle aktywnie związany ze sportem. Nieustannie poszukuje inspiracji w świecie sportu i pomysłów przełożenia ich na biznes. Do czego również nakłania innych m.in. poprzez zapraszanie na organizowane konferencje zawodowców i pasjonatów sportu.

Marcin Sikorski

MARCIN SIKORSKI

Dyrektor Działu Produkcji Oprogramowania @ Monolit IT

Menedżer z ponad 13 letnim doświadczeniem w obszarze wytwarzania oprogramowania. Brał udział w wielu różnych projektach IT pełniąc rolę programisty, lidera zespołu, ScrumMastera czy Project Managera. Kierował działem złożonym z wielu rozproszonych Zespołów realizujących duże projekty IT w sektorach: telekomunikacyjnym, utilities, bankowo-finansowym i publicznym. Dziś szef developmentu Monolit-IT. Entuzjasta metodyk zwinnych w połączeniu z elementami klasycznymi na poziomie zarządczym.

Piotr Osimowicz

PIOTR OSIMOWICZ

Lider zespołu wsparcia aplikacji bankowych – AppOps TL @ Nordea

Inżynier i szef zespołu wsparcia aplikacji bankowych. 20 lat doświadczenia w IT z czego 12 lat w środowiskach międzynarodowych i multikulturowych. Zaczynał od zabaw z programowaniem BASIC na pierwszych komputerach klasy PC. Zawodowo pracował w IT dla Szpitali, firm rodzinnych, w Outsourcingu oraz dużych korporacjach produkcyjnych. Posiada doświadczenie w pracy z Hindusami, Skandynawami i Holendrami, lubi rzetelność niemiecką. Od 3 lat z Bankiem Nordea buduje potencjał ludzki, zbiera kompetencje dla organizacji i przezwycięża opór przed zmianą w organizacji. Prywatnie interesuje się własnymi ograniczeniami, wirtualizacją, bezpieczeństwem i infrastrukturą IT.

Krzysztof Bryła

KRZYSZTOF BRYŁA

Group IT Manager @ Espersen / Insepa Group

Lider zespołu IT w grupie ESPERSEN. Od kilkudziesięciu lat związany z branżą IT, doświadczenie które zebrał zawdzięcza pracy w międzynarodowych zespołach rozproszonych. Stopniowo wspinał się w hierarchii zdobywając kolejne stanowiska, zaczynając od technika, inżyniera, poprzez kierownika budującego wewnętrzną organizację wsparcia, aż do szefa IT, którym jest obecnie. Swoją pracą wspiera rozwój innych, efektywnie dostarczając oczekiwaną wartość, nie zapominając przy tym o jakości. Aktywnie rozwija kompetencje wokół idei Przemysłu 4.0 oraz wykorzystania nowych technologii w obszarach około i produkcyjnych. Promuje zdrowy styl życia, doświadczenia zawodowe wykorzystuje przy planowaniu startów w ultramaratonach, a długie treningi zapewniają mu motywację do dalszego działania i generują nowe pomysły.

Michał Godlewski

MICHAŁ GODLEWSKI

CTO @ Gratka Sp. z o.o.

Doświadczony lider IT skupia się na zmianach w organizacji i rozwoju ludzi. Silne doświadczenie w zarządzaniu usługami IT (ITIL) zdobyte w bardzo dynamicznym i dojrzałym środowisku ITIL. Ostatnie lata koncentrowały się na sposobach efektywnych przekształceń organizacyjnych Agile i DevOps. Entuzjasta sprawnego tworzenia oprogramowania i samoorganizacji. Zawsze kierowany potrzebami klientów i partnerów biznesowych i silnie skoncentrowany na doskonaleniu i rozwoju organizacji, rozwiązywaniu problemów i aktywnej komunikacji.

note

Chcesz zostać prelegentem jednego ze spotkań?

Jeśli chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami, opowiedzieć o tym jak przebiegała Twoja droga, skontaktuj się z nami, napisz na cfp@letsmanageit.pl.