join. share. get inspired.
clock icon
pin icon
Gdynia
Nordea - Tensor Z
logo circle
24 stycznia

17:45 - 18:00

Rejestracja

18:00 - 18:15

Otwarcie

18:15 - 18:45

Hardening. Ja, życie i Ja

Iryna Szwabowska

Pokaż opis

18:45 - 19:15

First things first - bo życie ma się tylko jedno

Monika Płocke

Pokaż opis

19:15 - 21:00

Networking

19:40 - 20:40

Kultura feedbacku - warsztat z oddzielnymi zapisami!

Tomasz Szymborski

Pokaż opis

Women Inspire IT

Pierwsze spotkanie inicjatywy Women Inspire IT

facebook
globus icon

Gdzie? Kiedy?

Nordea - Tensor Z
Łużycka 8B, Gdynia
person with chat icon

Czym jest Women inspire IT?

Women Inspire IT to inicjatywa dla kobiet z branży technologicznej. Spotykamy się po to, by wzajemnie inspirować się do działania, ale też by dzielić się wiedzą i uczyć od siebie nawzajem. Chcemy pomagać kobietom w rozwoju i zachęcać je do pokazywania ciekawych projektów, które realizują w swoich organizacjach. Naszym celem jest wspieranie kobiet w stawaniu się liderkami IT i wprowadzenie większej różnorodności do świata technologii.

cards icon

Spotkania Women Inspire IT są otwarte i bezpłatne dla wszystkich kobiet, które na co dzień pracują jako Specjalistki, Managerki IT i chcą rozwijać swoje kompetencje liderskie.

Zależy nam na tworzeniu społeczności kobiet z doświadczeniem w IT, które będą dzielić się wiedzą, spostrzeżeniami, pomysłami. Staramy się tego przestrzegać. W związku z tym zastrzegamy sobie prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia i tym samym uczestnictwa w wydarzeniu jeśli Twój profil zawodowy odbiega od założeń naszej społeczności. W szczególności tyczy się to osób, które reprezentują dostawców rozwiązań IT, firmy konsultingowe i rekrutacyjne.

Do zobaczenia!

ZAREJESTRUJ SIĘ *Regulamin spotkań dostępny pod adresem: http://letsmanageit.pl/regulamin-spotkan
Iryna Szwabowska

IRYNA SZWABOWSKA

Sales Manager @ Dell EMC

Przedsiębiorczy manager i lider z bogatym doświadczeniem w zakresie sprzedaży, marketingu i strategii. Entuzjasta rozwoju osobistego i budowania skutecznych zespołów. W branży IT od 2004 roku.

Monika Płocke

MONIKA PŁOCKE

Managing Director IT Area @ Nordea

Head of Software Engineering unit. Odpowiada w Grupie Nordea za dostarczanie wysokiej jakości rozwiązań informatycznych zarządzając ponad 1800 specjalistami z Danii, Szwecji, Finlandii i Polski. Absolwentka Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej, studiów MBA oraz programów w Harvard Business School i London Business School. Karierę zawodową rozpoczęła w 1993 r. w AT&T Bell Labs (dziś Lucent Technologies) jako projektant systemów informatycznych. Od 1995 r. pracowała w firmie Prokom jako koordynator projektów. Pracę w Nordea Bank Polska rozpoczęła w 2000 r. na stanowisku dyrektor bankowości elektronicznej. Od 2002 r. odpowiadała za cały pion IT w Polsce, a od 2005 r. – w Polsce i Krajach Nadbałtyckich. Prywatnie mama trzech wspaniałych córek i syna, w wolnym czasie pilot, skipper, czasem jeździ motocyklem, czasem rowerem i kocha czytać książki.

Tomasz Szymborski

TOMASZ SZYMBORSKI

Agile Coach @ Nordea

Jestem Agile Coachem, który od kilku dobrych lat promuje pracę zwinną i jej walory: transparentność, ciągłe usprawnianie oraz satysfakcję z dostarczonej wartości. Obecnie jestem coachem w części Nordea, która redefiniuje, projektuje i dostarcza produkty hipoteczne spójne dla wszystkich krajów nordyckich. Wytrwałość i dobre samopoczucie ćwiczę podczas biegów trail'owych w trójmiejskich lasach.

note

Chcesz zostać prelegentem jednego ze spotkań?

Jeśli chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami, opowiedzieć o tym jak przebiegała Twoja droga, skontaktuj się z nami, napisz na cfp@letsmanageit.pl.